Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Enerstenos grupė“

SUVIRINTOJAS (-A)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Enerstenos grupė“

Darbo pobūdis

  • Metalo paviršių briaunų paruošimas suvirinimui
  • Siūlių suvirinimas įvairiose erdvinėse padėtyse
  • Plieno suvirinimas elektrokontaktiniu būdu
  • Plieno, spalvotų metalų ir jų lydinių suvirinimas dujomis
  • Siūlių defektų nustatymas ir jų ištaisymas
  • Paviršių sujungimas lituojant
  • Virinimas pusautomačiais visose erdvinėse padėtyse
  • Konstrukcijų virinimas volframiniu elektrodu inertinių dujų aplinkoje
  • Metalo pjovimas deguonimi, lankiniu, oriniu lankiniu ir plazminiu būdu
  • Plastmasinių ir metalinių detalių virinimas dujomis bei elektros virinimo aparatais
  • Darbų vykdymo reikalavimų nustatymas pagal brėžinius ir kitus specifinius požymius
  • Dalių, kurias reikia suvirinti, apžiūra ir paruošimas, darbo būdų numatymas
  • Suvirinimo postų dujiniam ar rankiniam elektriniam suvirinimui ir pjovimui arba pusautomatiniam suvirinimui paruošimas
  • Darbas su dujinio ir/arba elektrinio pjovimo įranga, pjovimo ir virinimo režimų reguliavimas, atsižvelgiant į virinimo ar pjovimo būdą, padėtį erdvėje, metalo cheminę sudėtį
  • Suvirintų dalių valymas ir šlifavimas, apžiūra ir defektų šalinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Turėti specialųjį vidurinį išsilavinimą (specializacija – suvirintojas, suvirintojas elektra)
  • Mokėti skaityti atskirų detalių brėžinius, schemas ir įvertinti techninių sąlygų aprašus
  • Turėti ne mažesnę kaip 2 (dviejų) metų darbo patirtį gamybinėje įmonėje
  • Darbo patirtis prie slėginių įrenginių gamybos (privalumas)

Įmonė siūlo

  • Siūlome geras darbo sąlygas, socialines garantijas
  • Profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo turimo kvalifikacijos ir patirties, su galimybe didėti

„ENERSTENOS" įmonių grupė yra gerai žinoma Lietuvoje bei užsienyje, išsiskirianti biomasės deginimo technologijomis. Energetikos rinkoje dirbame nuo 2002 m. Turime sukūrę savą technologiją, įsteigę mokslo ir tyrimų centrą, subūrę stipriausių profesionalų komandą. Visa tai mums leidžia pasiūlyti klientams efektyviausius energijos gamybos sprendimus: projektuojame ir gaminame biokuro katilus, kondensacinius ekonomaizerius, pakuras ir kitą technologinę biokuro katilinių įrangą. Įgyvendinamus projektus atliekame nuo idėjos „iki rakto", teikiame eksploatavimo paslaugas.
informacija apie UAB „Enerstenos grupė“
2232 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1600 €
25% uždirba 1600-1942 €
25% uždirba 1942-2510 €
25% uždirba nuo 2510 €