Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Pilsena“

Suvirintojas (-a)

2100-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Pilsena“

Darbo pobūdis

Nerūdijančio plieno, spalvoto metalo paruošimas, virinimas, apdirbimas. TIG technologijos taikymas, gamybinių brėžinių skaitymas, programuojamos suvirinimo įrangos nustatymas ir derinimas, šaltkalvystės darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis su TIG būtina. Privalumai: darbo patirtis su Orbitek suvirinimo staklėmis, specialybės diplomas; sertifikatai; suvirinimo SPA technologijų ir procedūrų naudojimas; atsakingumas, lankstumas, kruopštumas ir išradingumas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas:
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones;
Motyvuojantį atlyginimą.

Atlyginimas

2100-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Pilsena“

UAB „Pilsena“

UAB PILSENA yra gamybos paslaugas teikianti įmonė, turinti 2 gamybos padalinius Klaipėdoje, atliekanti metalo ir medžio apdirbimo paslaugas. Mūsų sėkmės paslaptis – techniškai pažangiausių sprendimų naudojimas ir patirtis, kasdien susiduriant su aukščiausius rinkos poreikius atitinkančiais gaminiais. Mes norime būti geriausi tame ką darome, turime didelių ambicijų ir norime būti pasiruošę pasitikti naujus iššūkius.
Vadovų komanda yra jaunatviška, motyvuota kurti, todėl mes nuolat augame, daug dėmesio skiriame produktų vystymui, kuriame savo produktus ir noriai plečiame savo gamybinę veiklą, kviesdami prisijungti energingus ir atsakingus savo srities specialistus, norinčius prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.
informacija apie UAB „Pilsena“
2158 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1575 €
25% uždirba 1575-2108 €
25% uždirba 2108-2577 €
25% uždirba nuo 2577 €