UAB "AUMETA"
Daugiau apie įmonę »

Suvirintojas (nestandartinės metalo konstrukcijos)

Nuo 1000 Eur
Panevėžys, Pakruojis, Pasvalys - UAB "AUMETA"

Darbo pobūdis

2019 suplanuotam augimui palaikyti ieškome MIG/MAG suvirintojų.

Gaminiai įvairių tipų, nuo smulkių iki stambiagabaritinių detalių (iki 6x3x3 m.). Įprastas lakštų storis - 10-30 mm.

Suvirintojo patirtis būtina, sertifikatas (EN9606-1) būtų privalumas.

Gaminame mažomis serijomis, nestandartinius gaminius, tad dviejų tokių pačių darbo savaičių nebus - iššūkiai nuolatos skirtingi ir įdomūs.

Visiškai neseniai pilnai atnaujinome suvirinimo patalpą - gerai apšildytos, šviesios, su pilnaverčiu vedinimu bei pilnai paruoštomis suvirintojo darbo vietomis. Daugiau informacijos ir nuotraukų rasite čia:

aumeta.lt/aumeta-news/new-welding-premises/

Darbas viena pamaina.
Atlygis priklauso nuo esamų sugebėjimų.

Reikalavimai

  • Suvirintojo patirtis būtina;
  • Brėžinių skaitymas/supratimas;
  • Atsakingas požiūris į darbo kokybę ir kliento reikalavimus;
  • Noras tobulėti pačiam.

Mes jums siūlome

  • Darbas viena pamaina;
  • Suteikiame visus reikalingus įrankius, aprangą ir kt. darbui reikalingas priemones;
  • Modernų požiūrį į gamyboje kylančias problemas ir jų sprendimą.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Nestandartinių metalo gaminių bei įrengimų gamyba, eksportui į Vokietiją, Suomiją, Švediją.
Informacija apie UAB "AUMETA"
837 €
Vid. atlyginimas bruto
73
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 633 €
25% uždirba 633-776 €
25% uždirba 776-1050 €
25% uždirba nuo 1050 €
Vadovas: Vaidas Savickas