Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Metalo asai“

Suvirintojas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Metalo asai“

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojo, prie metalo konstrukcijų gamybos. Gaminiai - turėklai, laiptų pakopos, nestandartiniai.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti patirties , savarankiškai suprasti brėžinius.

Galimas kvalifikaijos kėlimas, sertifikatai leidžiantys virinti atsakingas konstrukcijas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Įrodžius savo gebėjimus, atlyginimas didinamas.

Mes esame ambicinga, perspektyvi, didelių tikslų siekianti įmonė gaminanti įvairius metalo gaminius-konstrukcijas.
Mūsų komandoje dirba šios srities profesionalai, kurie darbą atliks profesionaliai, greitai, kokybiškai ir nepriekaištingai.
informacija apie UAB „Metalo asai“
1151 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.