UAB „Vakarų industrinė grupė“
Daugiau apie įmonę »

Suvirintojas

Nuo 13 €/val. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Vakarų industrinė grupė“

Darbo pobūdis

Nuolat ieškome suvirintojų į užsienio projektus dirbti laivuose ir pramoniniuose objektuose.

Reikalavimai

Panašaus darbo pobūdžio patirtis;
Savarankiškas darbas;
Atsakingumas;
Vairuotojo pažymėjimas - privalumas;
Anglų arba vokiečių kalba - privalumas.

Mes siūlome:

Startas nuo 13 Eur;
15 dieną mokamas atlyginimas;
Nuolatinis darbas;
Visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
Lankstų komandiruočių grafiką; 6 dirbama / 2 laisvas;
Darbuotojų draudimą;
Galimybę pasikelti kvalifikaciją.

Atlyginimas

Nuo 13 €/val. į rankas

WIG - įmonė teikianti profesionalios darbo jėgos paslaugas ir darbuotojų kvalifikacijos paslaugas. Mes kuriame kokybiškus darbuotojus.