Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „MEDIKONA“

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ TINKLO VADOVAS

Iki 5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „MEDIKONA“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas privačios sveikatos priežiūros įstaigų tinklo padaliniams visoje Lietuvoje;
  • Sklandaus darbo organizavimas, aukštos kokybės paslaugų klientams užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Verslo organizavimo, komerciniai įgūdžiai;
  • Ne mažesnė 2 metų vadovaujamo darbo patirtis sveikatos priežiūros paslaugų teikimo srityje;
  • Teisės aktų, reglamentuojančių sveikatos priežiūros paslaugų teikimą ir organizavimą, išmanymas;
  • Patirtis dirbant su informacinėmis sistemomis: ESPBI IS (e-sveikata), SVEIDRA;
  • Patirtis dirbant bent su viena iš programų: ESIS, icMed, Med.I.S., Foxus, Polis ar pan.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti, realizuoti savo gebėjimus ir įgytą patirtį, tiesiogiai prisidėti prie įmonės efektyvumo didinimo;
  • Poreikius atitinkančias darbo sąlygas, lanksčias darbo valandas.

Atlyginimas

Iki 5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Medikona“ įmonių grupė, veikianti farmacijos bei sveikatos priežiūros paslaugų srityje, ieško sveikatos priežiūros įstaigų tinklo vadovo. Įmonėje naujojo komandos nario lauks draugiškas kolektyvas, gera darbinė atmosfera, novatoriškas požiūris į darbo organizavimą bei problemų sprendimą.
informacija apie UAB „MEDIKONA“
1375 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 756 €
25% uždirba 756-1002 €
25% uždirba 1002-1592 €
25% uždirba nuo 1592 €