Job-Staff B.V.

ŠVIESOLAIDINIŲ KABELIŲ MONTUOTOJAS (SIŪLOME APMOKYMUS)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Užsienis: Vokietija - Job-Staff B.V.

Darbo pobūdis

  • Šviesolaidinio tinklo linijų eksploatavimo ir plėtros darbai
  • Vamzdžio tiesimas optiniams kabeliams
  • Šviesolaidinių kabelių įpūtimas į aukšto slėgio vamzdelius
  • Šviesolaidinių kabelių montavimas ir skaidulų suvirinimas
  • Šviesolaidinio tinklo FTTH bei FTTx konektavimas
  • Spintų statymas
  • Kabelių įvedimas
  • ODF kasečių montavimas
  • FTTH prijungimas prie individualių namų

Darbiname į Vokiečių firmą - Vokiškas kontraktas

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis
  • Darbo patirtis su FUJIKURA - privalumas
  • Greitas prisitaikymas prie darbo vietos ir kolektyvo
  • Anglų, Vokiečių, ar Rusų kalbos žinios būtų didelis
privalumas

Mes jums siūlome

  • Kelionę į/iš Vokietijos
  • Apgyvendinimas (pagal susitarimą)
  • Darbo priemonės
  • Visas socialines garantijas
  • Apmokymus darbo vietoje (naudojamos technikos gamintojų)
  • Karjeros perspektyvas
  • Jeigu turite daugiau klausimų drąsiai skambinkite telefonu +491723002413 (Gintarė)

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas sutariamas darbo pokalbio metu, atsižvelgiant į darbo patirtį ir būsimas pareigas.

Job-Staff is an international network of leading companies offering career opportunities in the area of Telecom, Construction and Programming.

Job-Staff provides access to the best career and relocation opportunities. Our customers can enjoy easy job application, employment and relocation process - we facilitate contracting, documentation, work permits, accommodation and travel arrangements.