Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

ŠVOK INŽINIERIUS (-Ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Prienai, Kaunas, Alytus - UAB „Korbas“

Pasiūlymas Jums

Žadame ilgalaikę karjerą stabilioje ir finansiškai sėkmingoje įmonėje, gerbiančioje savo darbuotojus ir partnerius. Užtikrinsime įdomius projektus, patogias darbo sąlygas, visas reikalingas darbui priemones, įskaitant tarnybinį automobilį, subalansuotą darbo krūvį, visos komandos palaikymą ir sąžiningą, savalaikį atlyginimą, motyvuojančius priedus. Suteiksime galimybę išsilaikyti profesinius atestatus. Plačiau pasiūlymo privalumus pristatysime pokalbio metu. O dabar siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų ir atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės atsakomybės

Šiame darbe gavę užklausą, rengsite komercinius pasiūlymus klientams, gavę technines sąlygas/užduotį, ruošite sąmatas projektams, derinsite su potencialiais užsakovais, rengsite darbo projektus, atsižvelgsite į įmonės galimybes, į STR reikalavimus, ieškosite optimaliausių sprendimų, inicijuosite tech.projektų pakeitimus pagal poreikį ir rūpinsitės projektų pridavimu. Dalyvausime viešuosiuose pirkimuose. Daugiausia projektų – Kauno ir Vilniaus rajonuose. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį techninį/ inžinerinį išsilavinimą, sėkmingos panašaus darbo patirties (nuo 3 m.) didesniuose objektuose (apie 100K eur vertės); esate atsakingas, sąžiningas, organizuotas, mokate dirbti komandoje ir siekiate rezultato. Darbe prireiks vairuotojo pažymėjimo. Rusų, anglų kalbų žinias vertinsime kaip privalumą. Jei turite spec.statybos darbų vadovo (ŠVOK) atestatą ir/ ar techninės priežiūros darbų vadovo atestatą – vertinsime kaip didelį privalumą.
Jei Jums svarbu ilgalaikis darbas stabilioje įmonėje, tuomet nedelskite - siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
CVB klientas

UAB „Korbas“

UAB “Korbas” – jau daugiau nei penkiolika metų ŠVOK įrengimų montavimo srityje sėkmingai veikianti įmonė. Mūsų komandos atliekami darbai pasižymi išskirtine kokybe, atlikimo tvarka ir organizuotu bei greitu darbu. Laikomės nustatytų standartų, naudojame gamintojo sertifikuotą ir tarptautinius standartus atitinkančią įrangą. Sužinokite apie mus daugiau internete: ;
Priimsime patyrusį profesionalą šioms pareigoms
informacija apie UAB „Korbas“
1192 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.