UAB „Nordcode technology“
Daugiau apie įmonę »

Symfony programuotojas

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nordcode technology“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Symfony programuotojo darbui prie didelės apimties produkto kūrimo. Ieškome middle lygio programuotojo, komandoje jau yra team lead, backend ir frontend programuotojai, ieškome pastiprinimo.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 2 metų patirtis su Symfony ar Laravel
Patirtis dirbant su reliacinėmis duomenų bazėmis naudojant tiek ORM, tiek SQL (MySQL, MS SQL)
Patirtis optimizuojant sistemų greitaveiką
Patirtis rašant REST API
Gebėjimas skaityti svetimą kodą ir išsiaiškinti kaip jis veikia
Geros anglų kalbos žinios

Privalumai:

Patirtis dirbant su eilių apdorojimo platformomis (RabbitMQ, SQS)
Patirtis rašant WebSocket serverius
Patirtis dirbant su Unix komandine eilute
Supratimas apie web serverių veikimą (Apache, Nginx)
Patirtis rašant Unit testus
Patirtis rašant stress testus

Mes jums siūlome

Išorinius ir vidinius mokymus (kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį dalinamės gerosiomis praktikomis, naujomis žiniomis)
Draugišką atmosferą, bendrus vakarėlius: stalo futbolo čempionatai, pokerio vakarai;
Darbą biure, Vilniaus centre ir motyvuojantį atlygio paketą;
Darbo profilį, kuris Jums leis nuolat tobulėti.

Atlyginimas: Sutartinis.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas

UAB Nordcode technology veiklą vykdo nuo 2001 metų. Įmonė teikia paslaugas didžiausiems Lietuvos klientams, taip pat UK ir Švedijos klientams. Pagrindinė UAB “Nordcode technology“ veiklos kryptis – internetinių sprendimų verslui kūrimas, internetinių svetainių ir portalų kūrimas, elektroninės komercijos sprendimų kūrimas, internetinių verslo valdymo sistemų kūrimas, konsultacijos išnaudojant intenetinę erdvę verslo efektyvumui gerinti, internetinių projektų palaikymas ir aptarnavimas.
Informacija apie UAB „Nordcode technology“
2165 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1646 €
25% uždirba 1646-2134 €
25% uždirba 2134-2746 €
25% uždirba nuo 2746 €
Vadovas: Rytis Tirevičius