Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "People Link"
Daugiau apie įmonę »

TALENTŲ PAIEŠKOS SPECIALISTAS (Ė)

500–700 Eur
Vilnius - UAB "People Link"

Pirmieji Tavo metai PeopleLink:

· Tapsi paieškų (sourcing) guru
Tavo pirmasis tikslas bus įvaldyti kandidatų paieškos procesą. Boolean strings, Chrome extensions, X-ray search ir pan. burtažodžiai taps kasdienine Tavo ir Tavo skaitomų blog'ų žodyno dalimi. To pilnai apmokome.
· Kursi santykius su kandidatais
Telefonu, el. paštu ir Linkedin bendrausi su potencialiais kandidatais, kuriuos konsultuosi naujų darbo galimybių klausimais bei savarankiškai kursi ilgalaikius santykius.
· Tapsi konsultantu (-e)
Ir bendrausi su žymiausių Lietuvos įmonių atstovais, sužinosi apie jų verslą iš vidaus, patarsi jiems darbuotojų samdymo klausimais. O jeigu norėsi- Tavo karjera vystysis dar toliau, nes Tave nuo pirmos dienos lydės mentorius- Tavo augimo partneris.

Iš Tavęs tikimės

· Labai stiprios motyvacijos įprasminti save profesinėje veikloje - brūkštelk pora sakinių, kuo tai Tau būtų patrauklu
· Orientacijos į rezultatą bei norą užsidirbti (mūsų atlyginimų vidurkis vienas aukščiausių šiame sektoriuje dirbančių kompanijų, tačiau viskas priklausys nuo Tavo rezultato)
· 1 m. patirties klientų aptarnavimo, pardavimų, HR arba pan. srityse
· Puikiai moki anglų kalbą

Tavo darbo diena:

20% Augimas ir tobulinimasis
30% Kandidatų paieška (Linkedin, duomenų bazės, soc.medija ir visas likęs Digital Sourcing)
30% Skambučiai ir komunikavimas su kandidatais soc. medijoje
20% Interviu ir kandidatų vertinimas

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "People Link"

Mes esame People Link – personalo paieškos ir atrankos profesionalų komanda, padedanti geriausioms savo srities kompanijoms rasti aukščiausios kvalifikacijos TOP talentus (vadovus ir specialistus). Ir mums sekasi puikiai! Ne tik dėl to, kad 2018 m. metais mūsų finansiniai rezultatai augo >65% ir ne dėl to, kad 2018 m. sėkmingai įgyvendinome 350 atrankos projektus, bet ir dėl to, kad kompanijos viduje patys kuriame neįtikėtinas karjeros istorijas! Čia dirba, mokosi ir tobulėja patys geriausi sektoriaus ekspertai, HR rinkos inovatoriai ir būsimi CEOs. Tačiau mūsų ambicijos yra dar aukščiau. Todėl prie mūsų BUSINESS DEVELOPMENT atrankų komandos kviečiame prisijungti Talentų Paieškos Specialistą (-ę) darbui Vilniuje.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (14) »