Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „GBY“

Tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojas

2000-2400 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „GBY“

Darbo pobūdis

Siūlomas darbas CE kategorijos vairuotojams vakarų Europoje.
Darbas su tentinėmis puspriekabėmis Schmitz, vilkikais Mercedes Benz.
Vairuotojų keitimai vyksta mikroautobusais.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina darbo patirtis su tentinėmis puspriekabėmis.

Mes siūlome

Aprūpiname vairuotojus visomis darbo priemonėmis.
Vilkikuose įrengta navigacijos sistema Sygic.

Atlyginimas

2000-2400 €/mėn. į rankas
UAB „GBY“

UAB „GBY“

UAB “GBY” sėkmingai užsiima krovinių pervežimu, automobilių nuoma ir pardavimais daugiau nei 25-ius metus. 2020-tais metais, puoselėdami finansinę reputaciją ir pagarbą savo verslo aplinkai, patekome į TOP įmonių Lietuvoje sąrašą.
Tolimesniam įmonės augimui ieškome iniciatyvių ir motyvuotų darbuotojų, prisidedančių prie įmonės tikslų įgyvendinimo ir plėtros.

Laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų komandos Tauragėje/Kaune.

Daugiau informacijos apie mus:
informacija apie UAB „GBY“
5496 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
355
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2020 €
25% uždirba 2020-2449 €
25% uždirba 2449-3521 €
25% uždirba nuo 3521 €