Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
CVB klientas

Tarptautinių pervežimų vairuotojas

2400-2700 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Vokietija - UAB „NORDEKSPRESAS“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingų, pareigingų ir sąžiningų vairuotojų darbui Vakarų Europoje. Siūlome lanksčias darbo sąlygas, įvairios trukmės kadencijas, po kadencijos grįžtame į Lietuvą su vilkiku. Važiuojame (Vokietija, Beneliuksas, Danija, Švedija). Vilkikai Volvo, MAN, Scania, su užuolaidinėmis puspriekabėmis arba autotraukiniai Scania su izoterminiais kėbulais. Atlyginimas 80-90 eurų už dieną.

Reikalavimai darbuotojui

C,E kategorijos. 95 kodas.

Atlyginimas

2400-2700 €/mėn. į rankas

UAB „NORDEKSPRESAS“

Esame transporto įmonė, dirbanti virš 25 metų.
informacija apie UAB „NORDEKSPRESAS“
1634 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
95
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1194 €
25% uždirba 1194-1735 €
25% uždirba 1735-1954 €
25% uždirba nuo 1954 €