Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
ČILI įmonių grupė

TECHNIKAS MAISTO GAMINIMO ĮMONĖJE PANEVĖŽYJE

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - ČILI įmonių grupė

Darbo pobūdis

Gamybos ūkio priežiūra;
Gamyboje naudojamų įrengimų techninė priežiūra;
Gedimų identifikavimas ir remonto darbai;
Naujų įrengimų montavimas ir senų modernizavimas;
Saugaus įrengimų darbo užtikrinimas;
Prevensinė priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis prižiūrint gamybos įrengimus būtų privalumas;
Plataus profilio techninis išmanymas;
Supratimas apie energetiką, automatiką būtų privalumas;
Universalumas, greitis, mokėjimas prisitaikyti prie pokyčių;
Atsakingumas, sąžiningumas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Draugišką kolektyvą;
Nemokamą maitinimą ir ženklias nuolaidas maisto produktams.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB „Maisto namai“ – daugiau nei 10 metų dirbanti įmonė, užsiimanti kulinarinių gaminių gamyba bei sukūrusi naują prekės ženklą „Maisto istorijos“. Gamyboje naudojame modernią įrangą, vadovaujamės aukščiausiais kontrolės standartais, o receptus kuria daug patirties sukaupę technologai. Visus patiekalus ruošiame atsakingai, saugiai ir iš natūralių, Lietuvos ūkininkų tiekiamų produktų.