UAB „KEMEK Engineering“

TECHNIKO - INŽINIERIAUS (-ĖS)

1200-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „KEMEK Engineering“

Darbo pobūdis

Ieškome orientuoto į rezultatą, žingeidaus, smalsaus, besidominčio technologinėmis naujovėmis darbuotojo (-os) įvairios pramoninės svėrimo ir automatikos įrangos diegimui, derinimui, priežiūrai, diagnostikai, remontui ir pas klientus, ir įmonės patalpose.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas (elektrotechnika, elektronika);
Vairuotojo pažymėjimas;
Užsienio kalbų (anglų k., rusų k.) žinojimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, nemonotonišką ir atsakingą darbą profesionalų komandoje;
Geras darbo sąlygas;
Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
Linksmą ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1200-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „KEMEK Engineering” (www.kemek.eu) – tarptautinė kompanija, daugiau negu 28 metus diegianti įvairius įrengimus bei inžinerinius sprendimus automatizacijos, svėrimo bei gamybos procesų valdymo srityse darbui Vilniuje ieško: Techniko-inžinieriaus (-ės).
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (2)
informacija apie UAB „KEMEK Engineering“
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.