Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „AKTO“

Technikos inžinierius (-ė) (Elektronika-Gamyba)

Kaunas - UAB „AKTO“

Darbo pobūdis

  • Techninės dokumentacijos rengimas ir pildymas.
  • Gamybos įrangos programavimas ir kontrolė (DEK, JUKI, ASSEMBLEON)
  • Gamybos įrangos optimizavimas.
  • Gamybos įrangos profilaktika ir kontrolė.
  • Naujos gamybos įrangos ir technologijų paieška.
  • Įrangos darbo kokybės analizė ir kontrolė - neatitikčių valdymas.
  • Spręsti technines problemas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Kalbos – anglų kalba
Turi panašaus darbo patirtį (privalumas – gamybinėje įmonėje);
Privalumas, patirtis su įrengimais DEK, JUKI, ASSEMBLEON.
Iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame kolektyve
Motyvuojantį atlyginimą
Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone
Darbą su pažangiausiomis technologijomis
UAB „AKTO“

UAB „AKTO“

UAB “AKTO” – Kaune įsikūrusi ir sparčiai auganti gamybinė įmonė, kurianti bei gaminanti LED apšvietimo sprendimus.
informacija apie UAB „AKTO“
2044 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1150 €
25% uždirba 1150-1766 €
25% uždirba 1766-2350 €
25% uždirba nuo 2350 €