Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Viessmann“

TECHNIKOS PRIEŽIŪROS INŽINIERIUS

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Viessmann“

Darbo pobūdis

Plėsdami savo veiklą Lietuvoje ir siekdami užtikrinti efektyvų klientų aptarnavimą, „Viessmann” UAB ieško:

TECHNIKOS PRIEŽIŪROS INŽINIERIAUS

Jūs busite atsakingas už šilumos siurblių techninį palaikymą, serviso partnerių konsultavimą bei pagalbą atliekant įrangos techninę priežiūrą, vyksite į objektus ir spręsite techninius klausimus, konsultuosite klientus šildymo technikos parinkimo ir derinimo klausimais, vykdysite įrangos paleidimo ir derinimo darbus.

Gyvenimo aprašymus siųsti iki š. m. birželio 11 d.
Konfidencialumas garantuojamas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs esate darbštus, atsakingas bei siekiantis tikslo. Turite šilumos siurblių techninės priežiūros patirties, turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Excel, Word, PowerPoint), mokate anglų arba vokiečių kalbą raštu ir žodžiu (rusų kalba būtų privalumas). Turite vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo darbą tarptautinėje aplinkoje, jaunatviškame kolektyve, profesinio tobulėjimo galimybes bei visas būtinas darbo priemones (įskaitant įmonės automobilį) ir socialines garantijas. Atlyginimas nuo 2000 euru (brutto)

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Viessmann Group“ yra tarptautinėje rinkoje pirmaujantis šildymo ir vėsinimo sistemų gamintojas buitiniams bei pramonės įmonės vartotojams.
„Viessmann“ tai - 22 gamybos įmonės 11 - oje šalių, prekybos įmonės ir atstovybės 74 šalyse bei 120 prekybos filialų visame pasaulyje, o metinė grupės apyvarta yra 2,5 mlrd. eurų.

Daugiau informacijos
informacija apie UAB „Viessmann“
5094 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.