Girteka įmonių grupė

Technikos priežiūros vadybininkas (-ė)

Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Job description

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Darbo pobūdis:

  • Transporto priemonių remonto užsienyje organizavimas
  • Konsultacijų dėl transporto priemonės gedimo pašalinimo teikimas telefonu
  • Bendravimas su vairuotojais dėl techninių klausimų
  • Dokumentacijos, susijusios su transporto priemonių remontu, administravimas
  • Pamaininis darbo grafikas

Reikalavimai:

  • Sugebėjimas efektyviai organizuoti transporto priemonių remontą ir operatyviai reaguoti į iššūkius
  • Domėjimasis technika ir jos remontu, vilkikų techninių aspektų išmanymas
  • Rusų ir anglų kalbos mokėjimas (būtina)
  • Gebėjimas efektyviai ir greitai spręsti iškilusias situacijas
  • Galimybė dirbti naktimis ir savaitgaliais (darbas pamainomis)

Įmonė siūlo:

  • Jokio darbo po darbo
  • Čia puikios galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
  • Šaunios kompanijos šventės, kurios tampa tikrais geros nuotaikos festivaliais pritraukiančiais daugiau nei 1 000 kolegų
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Siūlome karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto) nuo 1250 iki 2000 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (66)