Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Techninės dokumentacijos administratorius (-ė)

1500-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „J&C Aero“

Darbo pobūdis

Į savo sparčiai augančią Projektavimo skyriaus komandą ieškome techninės dokumentacijos administratoriaus (-ės), kuris (-i) atsakingai vykdytų pavestas užduotis, pasižymėtų kruopštumu, atidumu detalėms. Taip pat gebėtų greitai įsigilinti į užduotis bei nuolatos stengtųsi efektyvinti ir tobulinti darbo procesus.

Darbo pobūdis:
  • Gautos projektų dokumentacijos administravimas, saugojimas ir archyvavimas;
  • Duomenų atsiuntimas, rūšiavimas ir saugojimas;
  • Ataskaitų apie atliktus darbus paruošimas;
  • Pagalba inžinieriams rengiant techninius dokumentus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis rengiant techninius dokumentus inžinerijos srityje (privalumas).
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (gali būti 3-4 kurso studentas (-ė));
  • Geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • Asmeninės savybės: atidumas, nuovokumas, atsakingumas, iniciatyvumas ir gebėjimas savarankiškai planuoti darbo eigą.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sporto klubo abonementas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas
  • Galimybę dirbti sparčiai augančioje aviacijos įmonėje;
  • Nąują gamyklą ir biurą;
  • Profesinius ir asmeninius iššūkius tarptautinėje organizacijoje;
  • Draugišką ir svetingą kultūrą, puikią palaikančių kolegų komandą;
  • Atlyginimą nuo 1500 eur. iki 1900 eur. prieš mokesčių išskaičiavimą, priklausomai nuo jūsų turimos patirties ir kvalifikacijos bei kitas papildomas naudas.

Atlyginimas

1500-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „J&C Aero“

J&C AERO yra EASA 21 dalies patvirtinta projektavimo ir gamybos organizacija, turinti puikių inžinerijos, techninės priežiūros, gamybos ir konsultavimo žinių. Siūlome profesionalią inžinerinę pagalbą bei EASA patvirtinimus orlaivių pakeitimams ir remontui. Mūsų įmonė teikia visas inžinerijos, projektavimo ir plėtros paslaugas nuo koncepcijos iki tinkamumo skraidyti patvirtinimo.

J&C Aero yra patikimas orlaivių savininkų, operatorių, nuomos kompanijų, gamybos, projektavimo ir priežiūros organizacijų bei aviacijos srities specialistų partneris.

Daugiau apie mus:
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (11)
informacija apie UAB „J&C Aero“
2888 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
150
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1685 €
25% uždirba 1685-2205 €
25% uždirba 2205-3416 €
25% uždirba nuo 3416 €