Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „HELLA Lithuania“

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS DARBUOTOJAS (-A)

1600-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Atranka internetu
Kaunas - UAB „HELLA Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrenginių techninė priežiūra, gedimų šalinimas;
  • Įrangos gedimų analizė ir diagnostika naudojantis diagnostikos sitemomis, gamybinės įrangos (turinčios elektroninius, mechaninius, hidraulinius ir pneumatinius komponentus) veikimo sutrikimų nustatymas; Atitinkamų proceso parametrų bei vartotojo programų keitimas savo atsakomybių ribose;
  • Sugedusių komponentų keitimas, gamybinės įrangos paleidimas ir atliktų darbų dokumentavimas kompiuterinėje sistemoje (priežastis, pažeidimai, gedimo aprašymas);
  • Atsarginių dalių ir medžiagų poreikio nustatymas ir įvertinimas, kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas eksploatuojamos įrangos veikimas;
  • Pagalba darbuotojams, turintiems mažiau patirties ar kvalifikacijos (jauniems kvalifikuotiems darbuotojams, praktikantams).

Reikalavimai

  • Profesinis išsilavinimas;
  • Ne mažiau nei vienerių metų patirtis šioje srityje;
  • Darbas 3 pamainomis (rytinėje, dieninėje ir naktinėje pamainoje po 8 val.) pagal poreikį savaitgaliais, slenkančiu grafiku;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje, profesionalų ir draugišką kolektyvą bei didelį dėmesį vidinei komunikacijai;
  • Šiuolaikišką, ergonomišką ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančią darbo aplinką, kvapnią kavą bei arbatą;
  • Moderniai įrengtas valgymo ir poilsio zonas, nuolaidą šviežiam ir sveikam maistui įmonės valgykloje, 24/7 veikiančią užkandžių stotelę;
  • Platų motyvacinį paketą (vokiečių ir anglų kalbų kursai, įmonės renginiai, sporto veiklos, skiepai, partnerių siūlomos nuolaidos ir kt.);
  • Nemokamą viešąjį transportą nuo Kauno miesto iki UAB “HELLA Lithuania” (transporto grafikas priderintas prie administracijos ir pamainų darbo laiko);
  • Darbą su nauja ir modernia įranga, kokybiškus darbo rūbus ir avalynę; naktinių darbo valandų apmokėjimą 1,5 karto.

Atlyginimas

1600-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas peržiūrimas kartą per metus. Be to, turėsite teisę gauti metinę premiją, kuri priklausys nuo Jūsų darbo rezultatų.

HELLA – viena iš pasaulio Top 40 automobilių komponentų tiekėjų, kurianti ir gaminanti elektronikos ir apšvietimo sistemas. Per daugiau nei 100 veiklos metų šeimos valdoma bendrovė išsiplėtė į 40 šalių, kuriose dirba daugiau nei 40 000 darbuotojų.

HELLA Lithuania – naujausia HELLA grupės gamykla, kuri specializuojasi automobilių pramonei skirtų elektronikos komponentų gamyboje. Įmonė veiklą grindžia antreprenerystės ir komandinio darbo principais.
informacija apie UAB „HELLA Lithuania“
2407 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
215
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1883 €
25% uždirba 1883-2217 €
25% uždirba 2217-2605 €
25% uždirba nuo 2605 €