UAB „SERVICO“

Klientų aptarnavimo administratorė (-ius)

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SERVICO“

Darbo pobūdis

Tinkamo dokumentų judėjimo tarp įmonės skyrių ir išorės institucijų užtikrinimas;
Įmonės dokumentų ir ataskaitų rengimas ir administravimas;
Įmonės skambučių ir kitos informacijos valdymas;
Pagalba įmonės vadovams bei darbuotojams;
Sklandžios biuro veiklos ir tvarkos užtikrinimas;
Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo ir planavimo įgūdžiai, greita orientacija;
Raštvedybos, personalo dokumentų rengimo žinios;
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Rusų kalbos žinios (gebėjimas susikalbėti telefonu, atsakyti į klausimus);
Paslaugumas, kruopštumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Dinamišką darbą profesionalioje komandoje;
Draugiškus bei kompetentingus kolegas bei vadovą;
Visas priemones ir sąlygas geriausiems rezultatams pasiekti;
Motyvacinę sistemą už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas

Bendrovėje dirba kvalifikuoti darbuotojai – inžinieriai, technikai, energetikai, meistrai-ūkvedžiai, pastatų priežiūros vadybininkai, finansininkai – aptarnaujantys elektros, šilumos, vandentiekio/nuotekų, vėdinimo, oro kondicionavimo, priešgaisrines, įeigos kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemas, vykdo konstrukcijų techninę priežiūrą bei garantinių įsipareigojimų vykdymo kontrolę, atlieka staliaus, apdailos-remonto darbus.
Įmonės valymo padalinys teikia visas bendrojo naudojimo, biurų bei kitų patalpų valymo, teritorijų priežiūros paslaugas bei kitas susijusias paslaugas – postatybinis valymas, spec. valymo darbai ir kt.
informacija apie UAB „SERVICO“
1109 €
Vid. atlyginimas bruto
95
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-642 €
25% uždirba 642-1350 €
25% uždirba nuo 1350 €