Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „DIAB“

Technikas - mechanikas

1800-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „DIAB“

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrenginių mechaninės dalies priežiūra;
  • Įrenginių derinimas ir profilaktikos atlikimas;
  • Operatyvus gedimų nustatymas ir remontas;
  • Dalyvavimas instaliuojant naujus įrenginius ar perkeliant senus;
  • Įrenginių tobulinimas;
  • Darbas 1-2 pamainomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Įrenginių remonto, techninės priežiūros patirtis gamybos srityje;
  • Gebėjimas skaityti ir suprasti įrenginių techninę dokumentaciją (brėžinius ir sujungimų schemas);
  • Techninės krypties išsilavinimas būtų privalumas;
  • Kruopštumas ir atsakingumas, noras mokytis bei tobulėti;
  • Įrenginių elektrinės dalies išmanymas būtų privalumas.

  • Nuolatinį ir atsakingą darbą inovatyvioje užsienio kapitalo įmonėje;
  • Galimybę mokytis ir kelti savo kvalifikaciją, įgyti naujų įgūdžių;
  • Geras darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą, atitinkantį žinias ir kvalifikaciją,
  • Visas darbui reikalingas priemones, darbo rūbus, organizuojant jų skalbimą;
  • 24/7 nelaimingų atsitikimų draudimą ir papildomą sveikatos draudimą po bandomojo;
  • Dalinai kompensuojamą maitinimą įmonės valgykloje.

Atlyginimas

1800-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „DIAB“

UAB „DIAB“

Užsienio kapitalo įmonė, užsiimanti ruošinių gamyba vėjo jėgainėms, vandens ir oro transportui, ieško naujo komandos nario nuolatiniam darbui.
informacija apie UAB „DIAB“
2629 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
86
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2218 €
25% uždirba 2218-2365 €
25% uždirba 2365-2581 €
25% uždirba nuo 2581 €