Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Peek&Cloppenburg“

Techninis darbuotojas

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Peek&Cloppenburg“

Darbo pobūdis

UŽDUOTYS
  • Valdymas ir priežiūra techninės įrangos visose parduotuvėse Baltijos Šalyse (Vilnius, Kaunas, Ryga)
  • Techninės priežiūros ir remonto darbų patikrinimas ir planinių bei profilaktinių darbų organizavimas
  • Savarankiškas techninių gedimų šalinimas ir smulkių darbų atlikimas
  • Parduotuvių techninių išlaidų biudžeto paruošimas ir planavimas
  • Užtikrinti oficialių reikalavimų ir su sauga susijusių teisinių reikalavimų laikymąsi

Reikalavimai darbuotojui

KO TIKIMĖS IŠ JŪSŲ
  • Vidurinis arba profesinis išsilavinimas (privalumas: žinios vėdinimo, oro kondicionavimo ar elektrotechnikos srityse)
  • Patirtis statybų technologijų srityje bei gebėjimas atlikti smulkius darbus
  • Mobilumas (B kategorijos vairuotojo pažymėjimas)
  • Gebėjimas dirbti savarankškai, atsakingas požiūris į darbą bei paslaugumas
  • Organizuotumas ir patikimumas
  • Pagrindai anglų arba vokiečių kalbos žinių žodžiu bei raštu

Įmonė siūlo

KĄ MES SIŪLOME
  • Dinamišką darbo aplinką, orientuotą į komandinį darbą ir asmeninę atsakomybę
  • Laisvus savaitgalius
  • Apmokamas kelionių išlaidas bei dienpinigius
  • Visas socialines garantijas
  • Individualios karjeros planavimą
  • Daugybę tobulinimosi krypčių ir galimybių
  • Didelę darbuotojų nuolaidą P&C parduotuvėse

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pozicijai Employee Facility Management mes jums siūlome mėnesinį darbo užmokestį nuo 1.200 EUR (dieninis) neatskaičius mokesčių. Galimas didesnis atlyginimas atsižvelgiant į kvalifikaciją bei patirtį, visa tai yra derybų klausimas.

„Peek & Cloppenburg“ mes sujungiame daugybę netikėtų dalykų: esame ne tik drabužių pardavimo įmonė, mes viską kuriame patys – nuo savo prekių ženklų dizaino ir gamybos iki prekių pristatymo. 140-oje P&C parduotuvių ir mūsų įmonės centruose Diuseldorfe ir Vienoje kasdien darbuojasi beveik 16.000 darbuotojų, dirbančių 15-oje šalių. Todėl dirbdami su mumis galite tikėtis įvairovės ir žinoma naujų asmeninių iššūkių.
informacija apie UAB „Peek&Cloppenburg“
1405 €
Vid. atlyginimas bruto
91
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 739 €
25% uždirba 739-1168 €
25% uždirba 1168-1767 €
25% uždirba nuo 1767 €