UAB „Novian Technologies“

Windows sistemų administratoriaus

2200-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Novian Technologies“

Darbo pobūdis

Ieškome WINDOW SISTEMŲ ADMINISTRATORIAUS.

Naujam kolegai patikėsim užtikrinti mūsų klientų sklandų Kritinės IT infrastruktūros darbą bei dirbti su įvairiais projektiniais darbais:

  • Dirbti projektinėje skyriaus veikloje.
  • Atlikti IT infrastruktūros auditą ir jį dokumentuoti.
  • Suteiksime galimybę prisidėti prie IT infrastruktūros projektų įgyvendino, naudojant naujausius techninius sprendimus, ne tik Lietuvoje, tačiau ir egzotinėse Afrikos, Azijos šalyse.

Reikalavimai darbuotojui

  • Mes ieškome atsakingo, bendraujančio komandos nario, kuris turi aukštąjį išsilavinimą informacinių technologijų ar susijusioje srityje, bei ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtį Windows sistemų administravime.
  • Mums svarbu, kad naujasis komandos narys norėtų mokytis, tobulėti ir gilinti savo žinias įvairių Microsoft sistemų ir produktų išmanyme. O Microsoft sertifikatų turėjimas, tai jau privalumas.
  • Puikiam specialistui privalumas kompiuterinių tinklų išmanymas; šioje pozicijoje puikiai pravers darbo praktika konfigūruojant įvairią tinklo įrangą;
  • Teks bendrauti su klientais, kurie išsimėtę po pasaulį, tad geros anglų kalbos žinios būtinos (žodžiu bei raštu).

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Žaidimų konsolės Dušas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Labai laukiame komandos pastiprinimo, tad pažadame pagalbą perprantant darbo specifiką ir nepagailėti darbų su skirtingomis įvairių dydžių infrastruktūromis, bei naujus iššūkius kasdien.
  • Norą mokytis pastiprinsime suteikdami profesinio tobulėjimo galimybes dalyvaujant mokymuose ir apmokant sertifikatų laikymąsi;
  • Galimybę augti, kaip savo srities specialistui bei kilti karjeros laipteliais užimant atsakingesnes pareigas.
  • Įgyvendiname aukščiausio lygio technologinius sprendimus Lietuvoje ir Skandinavijoje, prisidedame prie Afrikos šalių IT infrastruktūros sukūrimo remiantis naujausiomis technologijomis, tad naująjam kolegai siūlome savo darbais prisidėti prie šių projektų.
  • Mums rūpi kiekvieno darbuotojo sveikata, tad pasibaigus bandomajam suteiksime sveikatos draudimą.
  • Už atliekamus darbus siūlome darbo užmokestį nuo 1500 Eur (priklausimai nuo turimų kompetencijų) ir papildomą motyvacinę bonusų sistemą. Taip pat už papildomą atlygį pasiūlysime prisidėti prie pasyvaus budėjimo komandos.

Atlyginimas

2200-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Įmonė taiko ketvirtinę bonusavimo sistemą.
Yra galimybė užsidirbti prisidedant prie pasyvaus budėjimo.

„Novian“ technologijų verslo srities įmonė „Novian Technologies“ iki 2020 m. pabaigos buvo žinoma kaip BAIP.
Aktyviai Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse dirbanti bendrovė orientuojasi į naujas technologines galimybes verslui ir viešajam sektoriui, daug dėmesio skirdama sklandžiam IT ūkio veikimui bei jo infrastruktūrai suderinti su naujomis technologinėmis galimybėmis.
Bendrovė daug dėmesio skiria kliento poreikiams – juos išsiaiškinus, imamasi planuoti architektūrą bei diegti reikalingas technologijas. Po diegimo prisiimama atsakomybė už dažnai itin sudėtingos kritinės IT infrastruktūros priežiūrą ir aptarnavimą.
Kaip itin perspektyvi išskiriama superkompiuterių sritis – pastaruoju metu auga šios srities projektų apimtys. Technologijos ne tik kelia iššūkių, bet ir suteikia verslams naujų galimybių.
„Novian“ technologijų srities įmonės aktyviai dirba kritinės IT infrastruktūros paslaugų, modernios skaitmeninės darbo vietos srityse, teikia projektų generalinės rangos valdymo ir kitas paslaugas.
informacija apie UAB „Novian Technologies“
2834 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1656 €
25% uždirba 1656-2005 €
25% uždirba 2005-3423 €
25% uždirba nuo 3423 €