SIA „Solaris Bus & Coach Latvia“ filialas „Solaris Bus & Coach Lithuania“
Daugiau apie įmonę »

Techninis vadybininkas

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - SIA „Solaris Bus & Coach Latvia“ filialas „Solaris Bus & Coach Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Transporto priemonių po autoįvykių (avarijų) žalos - nustatymas, įvertinimas;
  • Remonto sąmatų sudarymas, derinimas;
  • Komunikavimas su draudimo kompanijomis ir klientais;
  • Komunikavimas su remonto serviso darbuotojais;
  • Transporto priemonių remonto darbų priežiūra;
  • Atsarginių dalių užsakymas, sandėlio valdymas, sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Prekių priėmimas/išdavimas;
  • Viešųjų pirkimų konkursų pasiūlymų ruošimas/vykdymas;
  • Darbas su įmonės vidaus programomis;
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Reikiamos dokumentacijos pildymas;
  • Ataskaitų sudarymas ir analizavimas.

Reikalavimai

  • Autobuso/troleibuso (arba sunkvežimio) techninės sandaros išmanymas;
  • Gebėjimas analizuoti techninę literatūrą;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Dėmesingumas ir pagarba klientui;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Darbas kompiuteriu, kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas ir greita orientacija;
  • Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija.

Privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Anglų ir lenkų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Saviraiškos ir tobulėjimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Kita informacija:
Darbas Kaune;
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

SIA "Solaris Bus & Coach Latvia" filialas "Solaris Bus & Coach Lithuania" veikiantis Baltijos šalyse beveik 20 metų, atlieka SOLARIS transporto priemonių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą ir remontą, bei vykdo prekybą atsarginėmis dalimis. Šiuo metu plečiame savo veiklą Lietuvoje ir ieškome patikimo ir energingo naujo komandos nario.