Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Lukšių pieninė“

Technologas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Jurbarkas - UAB „Lukšių pieninė“

Darbo pobūdis

Technologinio proceso stebėjimas, kontrolė ir jo
tobulinimas; Naujų produktų kūrimas ir įgyvendinimas; Receptūrų ruošimas;
Gamybos proceso, technologinių rodiklių analizė, ataskaitų ruošimas;
Alternatyvių produkcijos planų ruošimas, atsižvelgiant į žaliavos kokybę;
Žaliavų atranka ir vertinimas; Gamybos režimo organizavimas, kuris
užtikrintų tinkamą produkcijos paruošimą, produktų kokybės gerinimą,
efektyvumo augimą; Gamybinės, technologinės dokumentacijos rengimas.
Asistavimas ir pagalba gamyboje, gamybos vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Profesija: Maisto produktų ir gėrimų technologas
Papildomi sugebėjimai: Žinios ir gebėjimas pritaikyti pažangiausias pieno
produkcijos technologijas; Analogiška darbo patirtis
maisto pramonės srityje; Puikūs įgūdžiai dirbant
kompiuteriu ir kompiuterine programa "Navision" Maisto
kokybės ir saugos pagrindų išmanymas; Maisto kokybės
ir saugos valdymas;
Geros anglų ir rusų kalbos žinios –
privalumas; Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas,
gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Pamainingumas: Viena pamaina
Darbo grafikas: Pilnas darbo laikas
Pradžia – pabaiga: 08:00 - 16:30 val.
Per savaitę: 40 val.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Lukšių pieninė" – viena seniausių Lietuvoje veikiančių pieno perdirbėjų ir pieno produktų gamintoja, savo veiklą vystanti nuo 1939 metų.
Daugiau nei 70 metų įmonė išsaugojo gamybos tradicijas, bet kartu įdiegė naujas technologijas. Tai sudarė galimybes lanksčiau ir greičiau prisitaikyti prie šiuolaikinių vartotojų poreikių. Šiuo metu įmonė sėkmingai vykdo veiklą ir siūlo platų pieno produktų asortimentą Lietuvos ir užsienio rinkoms.
informacija apie UAB „Lukšių pieninė“
1518 €
Vid. atlyginimas bruto
159
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1006 €
25% uždirba 1006-1236 €
25% uždirba 1236-1643 €
25% uždirba nuo 1643 €