Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Technologas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Įmonei, stiprinančiai savo konkurencines pozicijas, Europoje, ieškome technologo ( -ės):

- Technologinio proceso gamyboje kontrolė ir užtikrinimas;
- Nustatytų sanitarinių-higieninių ir kokybės normų laikymosi kontrolė, kokybės gerinimo metodų diegimas.

Darbo vieta Ilgakiemyje, Kauno raj.

Reikalavimai

- Darbo patirtis maisto pramonėje;
- Gamybos proceso užtikrinimas;
- Sugebėjimas vadovauti, dirbti komandoje;
- Motyvacija, bendravimas, atsakingumas ir sąžiningumas;
- Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
- Anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

- Darbą su naujausiomis technologijomis aukšto lygio stabilioje ir besiplečiančioje kompanijoje;
- Galimybę nuolat kelti savo profesinę kvalifikaciją;
- Stabilų atlyginimą, didėjantį perspektyvoje.

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "SALDOGA"

Žuvies perdirbimo įmonė
Įmonėje vid. atlyginimas 701€
SoDra liepos mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)