Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „GUSTUM“

Technologas / kepinių gamybos meistras

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „GUSTUM“

Darbo pobūdis

CRUSTUM šaukiasi gamybos meistro / -ės, kuris:
  • kasdien ieškotų įdomių idėjų ir kurtų naujus gaminius;
  • sektų naujausias rinkos tendencijas, degtų noru jas išbandyti pats, o išbandęs užsidegtų noru dar labiau!;
  • koordinuotų gaminių įvedimą bei užtikrintų, kad kokybė visada būtų bent jau...fantastiška! :) ;
  • tobulintų esamą produkciją ir įneštų savo "cinkelio" :) ;
  • aišku svarbu, kad užtikrintų kokybės standartus ir juos palaikytų;
  • o bendrai kalbant, reikia žmogaus, kuris būtų užsidegęs kurti, bandyti ir tobulėti!

Reikalavimai

Pirmiausia, tai DEGANČIOS AKYS ir beprotiška meilė kepiniams bei duonai, o toliau jau formalumai :) :
  • patirtis kepykloje;
  • duonos bei kitų kepinių gamybos procesų ir gamybos įrenginių išmanymas;
  • VMVT standartų žinojimas ir taikymas;
  • kompiuterinis raštingumas (Microsoft Office paketas, nuotolinių susitikimų / konferencijų platformų naudojimas - kadangi karantinas, tai nemažai naudingų kursų vyksta "online":) );
  • taip pat reikia, kad ne tik pats degtų meile kepiniams, bet tą meilę įžiebtų ir komandai!;
  • ir aišku, svarbu komunikabilumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas bei noras bendradarbiauti!

Pliusai:
  • patirtis užsienio kepykloje;
  • kursai / sertifikatai susiję su kepiniais.

Mes jums siūlome

  • kvalifikacijos kėlimo / tobulinimo mokymus (ar susirastum pats, ar pasiūlytume mes - kursus pažadame! :) );
  • laisvę kurti (nauji "trendai", naujos idėjos - mėginam, darom ir ragaujam!);
  • pasikalbėkim, ko norėtųsi - gal galėsim įgyvendinti? :)

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

2009 metais "Crustum" komanda atvėrusi pirmos kepyklėlės duris, dėjo dideles pastangas į gerus kepinių skonius ir kvapus, šviežumą ir jaukumą!

Naudodami tik šviežius ir tikrus produktus, kepėjai, konditeriai ir duonkepiai nuolat ieško naujų receptų ir tobulina esamus. Per ilgą darbo patirtį savo profesijų profesionalai kepyklėlių asortimentą yra praplėtę naujais ir unikaliais kepiniais, desertais ir duonomis.

Šviežumą ir jaukumą kepyklose užtikrina profesionalūs Baristos, kas rytą visose kepyklėlėse šviežiai kepantys bandeles ir ruošiantys kavą.
informacija apie UAB „GUSTUM“
916 €
Vid. atlyginimas bruto
62
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 519 €
25% uždirba 519-883 €
25% uždirba 883-1093 €
25% uždirba nuo 1093 €