Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ICECO įmonių grupė

Technologinių linijų operatorius (-ė) - derintojas (-a)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Technologinių įrengimų sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Technologinių įrengimų priežiūra, remontas;
  • Nuolatinis profilaktinių darbų užtikrinimas.

Darbas pamainomis nuo 7.00 - 19.00 val.
Marijampolės mieste autobusas veža nemokamai!
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visą parą!

Jeigu turi patirties žuvies produktų gamybos pramonėje, dirbai operatoriumi, derintoju, mechaniku, remontininku - skambink , pristatyk savo patirtį, o mes tai įvertinę pasiūlysime Tau konkurencingą atlygį!!!

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis dirbant tokį ar panašų darbą - privalumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą!

Nori prisijungti prie mūsų komandos, bet galbūt nedrįsti, nes neturi patirties?
Turime puikią komandą, kuri padės Jums tobulėti!

  • Taip pat draudimas nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Karjeros galimybės.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.