Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Įmonės pavadinimas paslėptas

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas

Šilalė - Įmonės pavadinimas paslėptas

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } ŠILALĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS TEISĖS IR VIEŠOSIOS TVARKOS SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus skyriaus vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Pagrindinė veiklos sritis:
3.1. priežiūra ir kontrolė.
4. Papildoma (-os) veiklos sritis (-ys):
4.1. teisė.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

5. Pagrindinės veiklos srities specializacija:
5.1. Užtikrinti teisinių paslaugų teikimą.
6. Papildomos (-ų) veiklos srities (-čių) specializacija:
6.1. Atstovavimas teismuose, valstybės garantuojamos pirminės teisinės pagalbos teikimas.


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

7. Atlieka teisės aktų ir kitų su teisės klausimais susijusių dokumentų nuostatų įgyvendinimo stebėseną, analizę ir vertinimą arba prireikus koordinuoja teisės aktų ir kitų su teisės klausimais susijusių dokumentų nuostatų įgyvendinimo stebėseną, analizę ir vertinimą.
8. Nagrinėja skundus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl teisinių veiklų vykdymo arba prireikus koordinuoja skundų ir kitų dokumentų sudėtingais klausimais dėl teisinių veiklų vykdymo nagrinėjimą, rengia atsakymus arba prireikus koordinuoja atsakymų rengimą.
9. Rengia teisės aktų projektus, sutartis ir kitus su teisės klausimais susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų, sutarčių ir kitų su teisės klausimais susijusių dokumentų rengimą.
10. Teikia pasiūlymus dėl teisės aktų projektų, sutarčių ir kitų su teisės klausimais susijusių dokumentų nuostatų įgyvendinimo ar tobulinimo.
11. Vertina teisės aktų projektus, sutartis ir kitus su teisės klausimais susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų, sutarčių ir kitų su teisės klausimais susijusių dokumentų vertinimą, rengia teisines išvadas arba prireikus koordinuoja teisinių išvadų rengimą.
12. Atstovauja įstaigos interesams teismuose ir kitose institucijose, įstaigose bei organizacijose arba prireikus koordinuoja atstovavimą įstaigos interesams teismuose ir kitose institucijose, įstaigose bei organizacijose ir rengia susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja susijusių dokumentų rengimą.
13. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
14. Prižiūri su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymą arba prireikus koordinuoja su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymo priežiūrą.
15. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
16. Atstovauja Savivaldybės administracijos struktūriniams padaliniams (Komunikacijos ir informacinių technologijų, Finansų, Buhalterinės apskaitos, Švietimo, kultūros ir sporto, Turto valdymo ir ekonomikos, Žemės ūkio skyriams) teismuose, gindamas jų interesus, tam, kad būtų užtikrintas reglamentuojančių teisės aktų įgyvendinimas..
17. Pagal savo kompetenciją rengia ieškinius, atsiliepimus, prašymus, skundus,kitus procesinius dokumentus teismams..
18. Teikia valstybės garantuojamą pirminę teisinę pagalbą rajono gyventojams, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymu, bei teikia informaciją skyriaus vedėjui ir Administracijos direktoriui.
19. Derina struktūrinių padalinių (Komunikacijos ir informacinių technologijų, Finansų, Buhalterinės apskaitos, Švietimo, kultūros ir sporto, Turto valdymo ir ekonomikos, Žemės ūkio skyrių) parengtus Savivaldybės tarybos sprendimų projektus, Administracijos direktoriaus įsakymus ir mero potvarkius, bei rengiamų sutarčių projektus, siekdamas užtikrinti Savivaldybei pavestų funkcijų vykdymą..
20. Vykdo duomenų apsaugos pareigūno funkcijas, t.y. padeda užtikrinti atitiktį Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui, teikia konsultacijas visais klausimais, susijusiais su asmens duomenų apsauga..
21. Dalyvauja Savivaldybės tarybos ir komitetų posėdžiuose, įvairių Savivaldybės darbo grupių ir komisijų darbe, kad būtų įgyvendinti šioms grupėms ar komisijoms suformuluoti uždaviniai..


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

22. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
22.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
22.2. studijų kryptis – teisė (arba);
arba:
22.3. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
22.4. darbo patirties sritis – teisinio darbo patirtis; 22.5. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;
23. Transporto priemonių pažymėjimai:
23.1. turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

24. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
24.1. komunikacija - 3 lygis;
24.2. analizė ir pagrindimas - 4 lygis;
24.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
24.4. organizuotumas - 3 lygis;
24.5. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis.
25. Specifinės kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
25.1. orientacija į aptarnaujamą asmenį - 3 lygis.
26. Profesinė kompetencija:
26.1. veiklos planavimas - 3 lygis;
26.2. teisės išmanymas - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 7.40
Įmonės pavadinimas paslėptas

Įmonės pavadinimas paslėptas

daugiau info vtd.lt
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2231 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1646 €
25% uždirba 1646-2023 €
25% uždirba 2023-2699 €
25% uždirba nuo 2699 €