Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Valstybės įmonė „Vidaus vandens kelių direkcija“

TEISININKAS (-Ė)

1600-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - Valstybės įmonė „Vidaus vandens kelių direkcija“

Darbo pobūdis

UŽBĖGATE UŽ AKIŲ PROBLEMOMS PRIEŠ JOMS KYLANT, MES TAVĘS LAUKIAM!

Būsite atsakingas už:
  • Viešųjų pirkimų organizavimą, veiklos teisėtumo užtikrinimą;
  • Korupcijos rizikos valdymą, antikorupcijos iniciatyvų palaikymą, KPI ataskaitų sukūrimą ir administravimą;
  • Vidaus auditą ir kontrolę;
  • Pagal kompetenciją vidaus teisės aktų, kitų dokumentų rengimą, darbuotojų konsultavimą ir metodinės pagalbos jiems teikimą;
  • Įmonės efektyviai veiklai užtikrinti reikalingų dokumentų rengimą.

Reikalavimai

  • Įgytas aukštasis universitetinis teisės srities išsilavinimas;
  • Geras rizikos valdymo principų ir priemonių, organizacijos veiklos procesų ir bendrųjų teisės aktų išmanymas;
  • Patirtis viešųjų pirkimų teisės srityje bei nuolatinis domėjimasis naujausia viešųjų pirkimų teisės praktika;
  • Iniciatyvumas, analitinis mąstymas, atidumas detalėms, įžvalgumas, gebėjimas argumentuoti ir taikyti teisės aktus;
  • Orientacija į rezultatų pasiekimą.

Privalumai:
Antikorupcinės vadybos sistemos LST ISO 37001:2017 standartų išmanymas, sistemos diegimo/palaikymo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Aplinką asmeniniam ir profesiniam augimui;
  • Įdomų, atsakingą, darbą atsinaujinančioje įmonėje;
  • Idėjų realizaciją, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Galimybę mėgautis kelionėmis upių laivais;
  • Profesionalią ir draugišką VVKD komandą.

Nekantrauji pradėti? Mes Tavęs laukiam!
Personalo ir komunikacijos vadovė Justina Juozaponė

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

vykdo Lietuvos Respublikos valstybinės reikšmės vidaus vandenų kelių priežiūrą ir sudaro tinkamas sąlygas laivybai. Vidaus vandenų kelių priežiūra - tai vidaus vandenų kelių farvaterio ženklinimas, valymo darbai, vagos reguliavimas hidrotechnikos statiniais, hidrografinių darbų vykdymas, eksploatuojamų laivų ir kitų mechanizmų remontas, vidaus vandenų kelių infrastruktūros aptarnavimas.
informacija apie Valstybės įmonė „Vidaus vandens kelių direkcija“
1759 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1150 €
25% uždirba 1150-1365 €
25% uždirba 1365-2002 €
25% uždirba nuo 2002 €