Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „UHB“

Teisininkas (-ė) Širvintų mieste

Nuo 2976 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Širvintos, Vilnius, Ukmergė - UAB „UHB“

Darbo pobūdis

  • Grupės įmonių sutarčių, kitų teisinių dokumentų projektų rengimas, peržiūra, išvadų teikimas, konsultavimas;
  • Pretenzijų ir kitų su grupės įmonių veikla susijusių raštų rengimas;
  • Rengti ir derinti vidaus teisės aktus, sutartis, raštus, kt., administruoti grupės įmonių dokumentus;
  • Analizuoti darbuotojų, klientų, trečiųjų šalių ir/ar valstybės institucijų paklausimus, prašymus, pretenzijas, rengti ir derinti atsakymus;
  • Dalyvauti įvairiose projektinėse veiklose;
  • Rengti dokumentus įvairių leidimų, licencijų gavimui;
  • Konsultuoti darbuotojus įvairių sričių teisiniais klausimais;
  • Vykdyti kitus vadovo nurodymus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Panašus darbo patirtis;
  • Geras anglų ir rusų kalbų žinojimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas operatyviai ir savarankiškai spręsti problemas.

Atlyginimas

Nuo 2976 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „UHB“

UAB „UHB“

UAB „UHB“ – tai holdingo bendrovė, valdanti UAB „UHB AGRO“, UAB „UHB SERVICE“, UAB „UHB chemicals“ įmones.
informacija apie UAB „UHB“
4208 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.