Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „LC paslaugų centras“

Teisininkas(-ė) (tarptautinė verslo teisė)

500-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „LC paslaugų centras“

Darbo pobūdis

Siūlome Jums tikrai aktyvų ir įdomų darbą, kurio metu būsite atsakingi už šias užduotis:
  • Klientų konsultavimas, informacijos derinimas su jais ir užsienio partneriais anglų kalba;
  • Įmonių steigimo užsienyje dokumentų rengimas;
  • Informacijos paieška užsienio šalių teisės aktuose;
Be viso to, tiek kartu su manimi (vadovu), tiek savarankiškai turėsite galimybę ženkliai prisidėti prie organizacijos strategijos įgyvendinimo ir naujų paslaugų plėtros.

Reikalavimai

  • Turite klientų aptarnavimo arba teisės srities darbo patirties bent 1 metus? O gal teisė ir komunikabilumas yra taip "įaugę į kraują", kad ir be patirties sugebėsite save mums "parduoti"?
  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį teisinį išsilavinimą?

Jei taip, tada šaunu, Jums beliks tik įrodyti, kad:
1) Esate tikrai universali asmenybė
2) Galite ir nebijote kalbėti anglų kalba
3) Mokate planuoti savo laiką
4) Pasižymite greitu ir stipriu loginiu mąstymu, tikslo siekimu, bei visomis kitomis sėkmingam specialistui būdingomis savybėmis.

Mes jums siūlome

  • Jums suteiksime galimybę dirbti tikrai įdomų darbą, už kurį bus visada teisingai atlyginta.
  • Galvojate, kad neturite pakankamai kompetencijos tokiam darbui? - nieko baisaus - žinių duosime su kaupu.
  • Kolektyvas draugiškas ir jaunatviškas, todėl tikrai bus paprasta įsilieti į mūsų komandą.

IR SVARBIAUSIA - ši darbo vieta idealiai tinka žmogui, siekiančiam karjeros, nes kompanija sparčiai plečiasi, o tam procesui suvaldyti reikalingi stiprūs ir atsakingi komandos nariai.
Sėkmingos kandidatūros!

Atlyginimas

500-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimui numatyta labai aiški ir stipri motyvacinė sistema, priklausanti tiek nuo pasiekto rezultato tiek ir nuo turimos kompetencijos.

"LC paslaugų centras" Tai perspektyvi ir greitai auganti organizacija, galinti garantuoti Jūsų sugebėjimų realizavimą. Pradėję nuo įmonių steigimo veiklos galiausiai išaugome iki kompanijos, teikiančios platų paslaugų spektrą B2B segmente (verslo konsultacijos, buhalterinė apskaita, ES paramos dokumentų rengimas, juridinių dokumentų rengimas, tarpininkavimas su valstybinėmis institucijomis, svetainių kūrimas ir kt.)
informacija apie MB „LC paslaugų centras“
1278 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.