Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Sėkmės sprendimai“
Daugiau apie įmonę »

TEISININKAS (-Ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sėkmės sprendimai“

Pasiūlymas Jums

Įdomūs projektai, naujos pažintys, patogios darbo sąlygos biure ir galimybė dirbti nuotoliniu būdu, lengvai derinamas darbo grafikas; profesionalūs kolegos; gražios kolektyvo tradicijos ir ilgalaikės karjeros perspektyva. Žadame sąžiningą atlygį ir subalansuotą darbo krūvį – galime tartis ir dėl nepilnos darbo dienos.
Pasikalbėkime ! Siųskite CV, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės:

Šiame darbe pirmiausia susipažinsite su projekto dokumentacija, reikalingais teisės aktais ir atidžiai tikrinsite, ar kliento pateikta dokumentacija atitinka keliamus reikalavimus, bei pasirūpinsite, kad dokumentai būtų paruošti sėkmingam projekto vykdymui: pildysite reikalingus dokumentus, rengsite sąlygas pirkimų konkursams, vertinsite gautus pasiūlymus, ruošite ataskaitas institucijoms, bendrausite su kliento atstovais, jei reikia – su atsakingų institucijų atstovais. Plačiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite panašaus darbo patirties, esate itin atidus detalėms, kruopštus žmogus, turite puikias MS Excel žinias ir loginį mąstymą. Tiktų Jūsų išsilavinimas teisės, finansų, ekonomikos, buhalterijos, viešojo administravimo srityse. Jūsų darbo patirtį su valstybės įstaigomis ar veikloje, susijusioje su ES parama, vertintume kaip rimtus privalumus.
Susipažinkime – siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
atlyginimo dydis priklausys nuo Jūsų kompetencijos ir etato - ar dirbsite pilną ar nepilną darbo dieną

UAB „Sėkmės sprendimai“

UAB Sėkmės sprendimai – patyrusi, sėkminga, profesionalų įmonė, konsultuojanti verslą Europos Sąjungos, nacionalinės ir kitos paramos gavimo klausimais. Mūsų klientai - efektyvios ir novatoriškos verslo įmonės bei teigiamus pokyčius visuomenėje skatinančios NVO sektoriaus organizacijos. Projektų temos: moksliniai tyrimai, gamybos modernizavimas, eksportas, klasteriai, aplinkosauga, nevyriausybinis sektorius, socialiniai projektai, bendruomenės, etninė kultūra, sveika gyvensena, švietimas. Padedame atrasti sinergiją tarp įvairiausių sričių, žinias ir patirtį naudoti kūrybiškai bei inovatyviai, o į veiklą žvelgti plačiai bei strategiškai. Sužinokite daugiau:

Šiuo metu plečiame komandą ir priimtume naują darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Sėkmės sprendimai“
1028 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2018 m.

Jus taip pat gali sudominti: