Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Vilniaus apšvietimas“

Teisininkas (-ė)

1800-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Vilniaus apšvietimas“

Darbo pobūdis

  • Įmonės atitikimo teisės aktų reikalavimams užtikrinimas;
  • Teisinių procesų vykdymas, derinimas ir kontrolė;
  • Viešųjų pirkimų ir kitos įmonės dokumentacijos rengimas ir teisinis vertinimas;
  • Viešųjų pirkimų sutarčių vykdymo priežiūra, rizikų valdymas;
  • Įmonės informacijos rengimas ir teikimas įmonės valdybai (valdybos posėdžių protokolai, sprendimai, bei kitos medžiagos rengimas ir pristatymas);
  • Plėtojamų projektų teisinių klausimų sprendimas;
  • Derinti bei kontroliuoti paskolų, investavimo sutartis;
  • Dalyvavimas derybose su užsakovais, tiekėjais ir veiklos partneriais;
  • Ieškinių, skundų, pareiškimų, atsiliepimų bei kitu procesinių dokumentų rengimas;
  • Teisinių ginčų valdymas, įmonės atstovavimas teisme, valstybės institucijose, santykiuose su kitomis įmonėmis ir organizacijomis;
  • Duomenų apsaugos įstatyminių teisės aktų priežiūra ir kontrolė;
  • Konsultacijos ir pagalba įmonės darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas;
  • LR įstatymų, LR Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų išmanymas bei gebėjimas taikyti praktiškai;
  • Patirtis rengiant procesinius ir kitus teisinius dokumentus;
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, analizuoti ir sisteminti informaciją, argumentuotai teikti siūlymus ir išvadas;
  • Mokėjimas dirbti su MS Office paketo programomis, naudotis informacinėmis paieškos sistemomis.

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį, pastovų darbą stabiliai veikiančioje įmonėje.
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes.
  • Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

Atlyginimas

1800-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 90 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
informacija apie UAB „Vilniaus apšvietimas“
2414 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
114
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1620 €
25% uždirba 1620-2330 €
25% uždirba 2330-2876 €
25% uždirba nuo 2876 €