CVB klientas

Teisininkas

1000-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „TOMADAS“

Darbo pobūdis

Pretenzijų, skundų, ieškinių, atsiliepimų, dublikų, triplikų, apeliacinių skundų ir kitų procesinių dokumentų rengimas civilinės teisės srityje. Įmonės atstovavimas teismuose visoje Lietuvoje. Darbas su EPP sistema. Įstatiminės bazės, susiejusios su įmonės veikla analizė (CK, VPĮ). Papildomos, teisinės kompetencijos reikalaujančios užduotys: sutarčių analizė ir rengimas; pirkimo dokumentų teisinė analizė; raštų įvairioms įstaigoms rengimas ir pan. Darbas įmonės biure, dirbti nuotoliniu būdu galimybės nėra.

Reikalavimai

Magistro laipsnis teisės srityje. B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Punktualumas, kruopštumas, gebėjimas spręsti konfliktines situacijas.

Mes jums siūlome

Galimybes tobulėti, į darbo rezultatus orientuotą nuolat kylantį atlyginimą, jaukią darbo atmosferą.

Atlyginimas

1000-3000 €/mėn. į rankas
Bazinis atlyginimas į rankas 1000Eur/mėn. Bandomasis laikotarpis 3mėn. Papildomai mokamas sėkmės mokestis ir premijos už įvykdytas užduotis. Pirmais metais nustatomos atlyginimo lubos, ne daugiau kaip 3000Eur į rankas.

UAB „TOMADAS“

Įmonė UAB "Tomadas" dirba su valstybinėm įmonėm transporto ir saugos srityje. Užsiima skolų išieškojimu ikiteismine ir teismine tvarka.
informacija apie UAB „TOMADAS“
753 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: