Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Aldega“

Teisininkas

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aldega“

Darbo aprašymas:

  • Sutarčių (lietuvių, anglų, rusų kalba) rengimas, derinimas;
  • Darbas komercinės, tarptautinės, intelektinės, darbo ir kt. teisės srityse;
  • Su veikla susijusių juridinių dokumentų (sutartys, protokolai, įgaliojimai, oficiali korespondencija, vidinės tvarkos, procedūros ir pan.) rengimas, derinimas, rizikų vertinimas, rekomendacijų teikimas;
  • Teisinių konsultacijų teikimas;
  • Teisinės rizikos vertinimas, išvadų, siūlymų ruošimas;
  • Esant poreikiui, dalyvavimas derybose su partneriais, klientais, kitomis šalimis;
  • Sutartinių sąlygų vykdymo, terminų kontrolės užtikrinimas;

Būtų vertinama, kaip privalumai:
  • Panašaus darbo patirtis tarptautinėje įmonėje;
  • Patirtis finansinių paslaugų įmonėje.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas (teisė);
  • Geros anglų k. žinios bei rusų k. žinios;
  • Verslo procesų išmanymas;
  • Gebėjimas organizuoti savo darbą, atidumas detalėms;
  • Stipri orientacija į rezultatą, sąžiningumas, atsakingumas;
  • Sugebėjimas sklandžiai dėstyti savo mintis (žodžiu, raštu), komunikabilumas;
  • Sugebėjimas apginti ir pagrįsti savo nuomonę.

Mes siūlome:

  • Įdomų, perspektyvų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą ir puikią darbo aplinką;
  • Konkurencingą atlygį bei papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą, biudžetą pietums, mokymus ir lt.);
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes;

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Nemokami užkandžiai

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Aventus Group () yra tarptautinė įmonių grupė, inovatyvių technologijų būdu teikianti paskolas, kurianti bei skatinanti finansinę pažangą Europos ir Azijos šalių klientams nuo 2009 m.
Aventus Group plėtoja verslą 14 šalių. Centrinė Aventus Group būstinė yra įsikūrusi Vilniuje. Grupės įmonės veikia Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Kazachstane, Moldovoje, Vietname, Filipinuose, Šri Lankoje, Kenijoje, Indijoje, Rumunijoje ir Čekijoje.
Aventus Group taip pat bendradarbiauja su P2P platforma PeerBerry (), kuri, pagal pritraukiamų investicijų apimtis, yra viena iš pirmaujančių alternatyvaus investavimo platformų Europoje.
IT paslaugų centras su daugiau nei 150 profesionalų yra Aventus Group varomoji jėga, diegiant pažangius ir efektyvius IT sprendimus bei „FinTech“ integracijas.
Šiuo metu grupėje dirba apie 2000 darbuotojų.
informacija apie UAB „Aldega“
1298 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.