Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ELDK“

Tekstų kūrėjo praktika

Kaunas - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

Šiuo metu Era Esthetic Pro ieškome kūrybingos asmenybės, kuriai tekstų rašymas nėra kančia, o gramatikos taisyklės – neįveikiamas iššūkis.

Tuomet – mes ieškome kaip tik Tavęs!

Praktikos metu turėsi galimybę:

  • išbandyti save tekstų rašymo specifinėmis verslo, produktų, paslaugų, skaitmeninės rinkodaros temomis;
  • susipažinti su SEO straipsnių rašymo reikalavimais, juos pritaikyti rašant tekstus;
  • atlikti vertimus, pristatant užsienio straipsnius;
  • analizuoti tekstų poveikį tikslinei auditorijai;
  • išbandyti įvairius straipsnių rašymo modelius;
  • kurti reklaminius tekstus, žinutes, „post‘us“ socialiniams tinklams.

Reikalavimai

Tikimės, jog tu:

  • gerai išmanai lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos taisykles;
  • sklandžiai dėstai mintis žodžiu ir raštu;
  • tave domina kosmetikos priemonės;
  • nori augti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • vertingą patirtį dirbant su turinio redaktoriais, SEO specialistais, rinkodaros ekspertais;
  • darbą draugiškame, jaunatviškame, veržliame kolektyve, kuriame dalijamės naujausiomis idėjomis;
  • lankstaus grafiko privalumus.
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikoje - Era Esthetic teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 7-erių metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių. 4 klinikos filialai veikia Vilniuje, Kaune ir Rygoje, kviečiame apsilankyti naujausiame – tai Estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje – Era Esthetic Avenue, M.Valančiaus g. 7, Vilniuje ant Tauro kalno.