Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

Telekomunikacijų Inžinierius (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

Darbo pobūdis

Telekomunikacijų paslaugų- interneto, išmaniosios televizijos įrengimas pas klientus, sutrikimų šalinimas. Telekomunikacinės įrangos (VOIP, TDM, Serverių) konfigūravimas.

Reikalavimai

Reikalingos kompiuterių (Windows OS) ir tinklų technologijų žinios. Tikimės, kad esat nuoseklus, darbštus ir atsakingas žmogus, nuolat gilinantis savo žinias. Reikėtų ir anglų kalbos žinių bei galiojančio vairuotojo pažymėjimo. Jūsų VOIP technologijų žinias ir LINUX OS išmanymą vertinsime kaip privalumą ir pokalbiui pakviesime greičiau!

Mes jums siūlome

Ilgalaikė karjera perspektyviame versle, šiuolaikiškos darbo priemonės, ekspertinių žinių įgijimo potencialas. Šauni bendraminčių komanda ir sąžiningas atlygis. Įvertinsite smagias kolektyvo tradicijas, puikiai subalansuotą darbo krūvį bei pasitikėjimą Jūsų sprendimais.Net jei esate studentas – tai gali būti Jūsų svajonių darbas!

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“

UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT) - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, jau 18 metų teikianti interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas verslui ir gyventojams. Sėkmingai diegiame pažangiausius telekomunikacijų tinklus, vystome naujus technologinius sprendimus, projektuojame ir konsultuojame, padedame klientams pasirinkti tinkamiausias paslaugas. Įgyvendiname kokybiškus bei inovatyvius ryšio sprendimus kiekvienam. Rūpinamės Jūsų ryšių komfortu. Mumis pasitiki daugiau, nei 20 000 paslaugų vartotojų, kuriuos pasiekiame tiesiogiai ir per savo partnerius. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje
informacija apie UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“
2215 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1399 €
25% uždirba 1399-1957 €
25% uždirba 1957-2609 €
25% uždirba nuo 2609 €