Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Telemarketingo pardavimų vadybininkas (-ė) 0.75 etatu

1285-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - MB „Tiesioginė rinkodara“

Darbo pobūdis

Atsibodo pardavinėti paslaugas ar prekes, kurių tavo pirkėjams net nereikia?😬 Galbūt turi patirties pardavimuose ar klientų aptarnavime? Jeigu taip, tai mes užtikriname, kad su savo patirtimi pasieksi labai aukštus rezultatus ir mūsų darbo vieta tau puikiai tiks!

Patirtis nėra privaloma, mes GALIME IŠMOKYTI!

DARBO POBŪDIS - Telemarketingo pardavimų vadybininkas (-ė)

Bendravimas telefonu su Lietuvos įmonėmis tiek šaltais, tiek šiltais skambučiais (B2B). Įmonių supažindinimas su mūsų atstovaujamų nevyriausybinių organizacijų (NVO) vykdoma veikla, paramos projektų svarba ir tikslais, siekiant pritraukti vienkartinę paramą vykdomiems projektams įgyvendinti.

Mes suteikiame darbo vietą mūsų biure, kartu su visa reikalinga darbo įranga. Taip pat rengiame mokymus, kurių metu labai išsamiai supažindiname su mūsų darbo specifika, darbo įrankiais ir visa reikalinga informacija, taip užtikrindami sklandų įsivažiavimą į darbus! Mūsų komandos vadovai nuolat padeda lavinti savo įgūdžius, gilinti profesines žinias ir siekti aukštų rezultatų.

Tai puiki galimybė išmokti arba įtvirtinti savo žinias pardavimų, rinkodaros, komunikacijos ir reklamos srityje, tuo pat metu labai ryškiai prisidedant prie ypač svarbių paramos projektų įgyvendinimo!

DARBO PRIVALUMAI

✔️Laisvas darbo grafikas, galimybė kiekvieną savaitę pasirinkti, kuriomis savaitės dienomis ir valandomis norite dirbti ateinančią savaitę. 😌
✔️Galimybė užsidirbti tikrai didelį atlyginimą, lyginant su kitomis tokio pobūdžio įmonėmis. Nuolatiniai ir dosnūs bonusai bei prizai už pasiektus rezultatus.
✔️Specialūs apmokymai įvairiomis temomis (telemarketingas, pardavimai, rinkodara, komunikacija, reklama, nevyriausybinės organizacijos), kurie padės tapti telemarketingo pardavimų specialistu.
✔️Realios galimybės tobulėti, būti pastebėtu ir ilgainiui kilti pareigose.

✔️Darbo vieta pačiame Vilniaus centre (prie pat lukiškių aikštės).
✔️Galimybė studentams atlikti apmokamą praktiką mūsų įmonėje.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalaujame dirbti bent 0.75 etatu, tačiau turint noro galima dirbti daugiau ir taip pasiekti dar aukštesnius rezultatus. Dirbant 0.75 etatu pavyks surinkti reikalingą darbo val. skaičių dirbant 4 d.d./sav.

✔️Gebėjimas aktyviai bendrauti ir tvirtai vesti pokalbį lietuvių kalba.
✔️Entuziazmas.
✔️Noras dirbti ir siekti aukštų rezultatų.
✔️Punktualumas ir atsakingumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas Virtuvė Biuras pačiame Vilniaus centre Trys skirtingos valgyklos prie pat biuro.

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai Apmokama praktika studentams

Atlyginimas

1285-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimą sudaro valandinis atlygis ir komisinis už pasiektus einančio mėnesio rezultatus, o taip pat nuolatiniai papildomi bonusai ir prizai, kurie skatins siekti aukštesnių rezultatų!

Komisinis sudaro didžiąją dalį atlyginimo ir didėja kartu su rezultatu t.y. kuo didesnis rezultatas, tuo didesnis % už pardavimus, todėl pats nuspręsi, kiek užsidirbsi!

Mes visada pastebime, įvertiname ir papildomai skatiname tuos, kurie sąžiningai stengiasi ir savo darbą visada atlieka iki galo gerai!

MB „Tiesioginė rinkodara“

Aš esu Lukas Ažukas, Tiesioginė rinkodara, MB įkūrėjas, o taip pat tiesioginės rinkodaros (face-to-face ir telemarketingo), pardavimų ir lėšų pritraukimo specialistas. Jau 6 metus bendradarbiauju su nevyriausybinėmis organizacijomis, kurioms sėkmingai pritraukiu nuolatines ir vienkartines lėšas, tuo pat metu labai ryškiai padidinant jų prekės ženklo žinomumą. Per visą darbo laiką teko bendradarbiauti su tokiomis organizacijomis, kaip "Lietuvos Raudonasis Kryžius", "Raudonos Nosys Gydytojai Klounai" ir Neišnešiotų naujagimių asociacija "Neišnešiotukas". Taip pat daugiau nei 5 metus vadovauju savo pardavimų ir lėšų pritraukimo komandai, kurią sudaro pardavimų atstovai, pardavimų vadybininkai ir komandos vadovai. Komandoje labai aktyviai lyderiauju, apmokau komandos narius, jiems suteikiu visas reikalingas profesines žinias, padedu lavinti savo įgūdžius, siekti užsibrėžtų tikslų bei tapti savo srities profesionalais.

Mūsų kolektyvas labai šiltas, jaunatviškas ir darbštus, o komandą sudaro 17 - 25 metų amžiaus jaunuoliai, kurie čia atėjo DIRBTI IR UŽSIDIRBTI. Ieškai to paties?

Tai nebedelsk ir susisiek!👋

www.linkedin.com/in/lukas-a%C5%BEukas-9717a3229

Jus taip pat gali sudominti: