Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MB „Tiesioginė rinkodara“

Telemarketingo pardavimų vadybininkė (-as) nuo 0.75 etato

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - MB „Tiesioginė rinkodara“

DARBO APRAŠYMAS

 • Bendravimas telefonu su Lietuvos įmonėmis tiek šaltais, tiek šiltais skambučiais, atstovaujant nevyriausybines, pelno nesiekiančias organizacijas (NVO).
 • Įmonių informavimas apie mūsų atstovaujamų nevyriausybinių, pelno nesiekiančių organizacijų vykdomą veiklą, paramos projektų svarbą ir tikslus, siekiant pritraukti vienkartinę paramą vykdomiems projektams įgyvendinti.
 • Darbas vyksta mūsų biure, Vilniaus centre.

Naujai prisijungusiems rengiame mokymo kursą, kurio metu labai išsamiai supažindiname su mūsų darbo specifika, darbo įrankiais ir visa reikalinga informacija, taip užtikrindami sklandų įsivažiavimą į darbus! Mūsų komandos vadovai nuolat padeda lavinti savo įgūdžius, gerinti profesines žinias ir siekti aukščiausių rezultatų.

Mes suteikiame galimybę įgyti arba tobulinti savo kvalifikaciją telerinkodaros, pardavimų, komunikacijos, reklamos ir lėšų pritraukimo srityse, tuo pat metu labai ryškiai prisidedant prie ypatingai svarbių paramos projektų įgyvendinimo!

Visada pastebime, įvertiname ir papildomai skatiname tuos, kurie sąžiningai stengiasi ir savo darbą atlieka iki galo gerai. Taip pat suteikiame galimybę ilgainiui kilti pareigose ir užimti vadovaujančias pareigas. Esamę numatę aiškius kriterijus, kuriuos įgyvendinus garantuojamas didesnis atlygis ir galimybė užimti aukštesnes pareigas. Parodyk ką sugebi, o mes pasirūpinsime, kad tavo pastangos būtų pastebėtos ir įvertintos!

DARBO PRIVALUMAI

 • Nuolatiniai, dosnūs bonusai ir prizai už pasiektus rezultatus.
 • Laisvas darbo grafikas su galimybe kiekvieną savaitę pasirinkti ateinančios savaitės darbo dienas ir valandas.
 • Esamę numatę aiškius kriterijus, kuriuos įgyvendinus garantuojamas didesnis atlygis ir galimybė užimti aukštesnes pareigas.
 • Garantuotas asmeninis tobulėjimas (rinkodaros, pardavimų, komunikacijos, reklamos ir lėšų pritraukimo srityse).
 • Darbo vieta pačiame Vilniaus centre (prie lukiškių aikštės).
 • Parkavimo vieta.
 • Apmokama praktika studentams.

REIKALAVIMAI

 • Gebėjimas dirbti bent 0.75 etatu (vid. 125 val. /mėn.) su galimybe kiekvieną savaitę pasirinkti ateinančios savaitės darbo dienas ir valandas. Taip pat galima dirbti ir pilnu etatu.
 • Puikūs bendravimo įgūdžiai Lietuvių kalba.
 • Noras ir kantrybė, atsakingumas, entuziazmas, punktualumas.

PAPILDOMA NAUDA

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas Virtuvė Trys dienos pietų valgyklos prie pat biuro.

Transportas

Parkavimo vieta

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai Apmokama praktika studentams

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
900 €/mėn. – minimalus atlygis už 0.75 etato (vid. 125 val. /mėn.)
1 610 €/mėn. – praėjusio mėn. vid. atlygis už 0.75 etato

 • Atlyginimas susideda iš valandinio ir komisinio atlygio už pasiektus mėnesio rezultatus.
 • Komisinis auga kartu su pardavimų rezultatais, skatinant siekti aukštesnių rezultatų.
 • Reikalinga individuali veikla.
MB „Tiesioginė rinkodara“

MB „Tiesioginė rinkodara“

APIE

„Tiesioginė rinkodara“ – pirmoji ir vienintelė lietuviško kapitalo įmonė, teikianti tiesioginės rinkodaros ir lėšų pritraukimo paslaugas, specialiai pritaikytas nevyriausybinėms, pelno nesiekiančioms organizacijoms (NVO). Įmonės veikla apima face-to-face rinkodarą, telerinkodarą, komunikaciją, pardavimus, reklamą ir lėšų pritraukimą.

Naujai prisijungusiems –puiki galimybė įgyti naujų įgūdžių arba tobulinti savo kvalifikaciją įmonės veiklos srityse ir labai ryškiai prisidėti prie ypatingai svarbių paramos projektų įgyvendinimo!

MISIJA

Padėti nevyriausybinėms, pelno nesiekiančioms organizacijoms (NVO) augti ir užtikrinti efektyvų lėšų pritraukimą gyvybiškai svarbių paramos projektų įgyvendinimui šiandien ir ateityje.

VEIKLA

„Tiesioginė rinkodara“ bendradarbiauja su nevyriausybinėmis, pelno nesiekiančiomis organizacijomis (NVO), kurioms vykdo vienkartinių ir nuolatinių lėšų pritraukimo kampanijas, aktyviai komunikuoja apie vykdomas veiklas, jas reklamuoja ir labai ryškiai padidina prekės ženklų žinomumą ir matomumą.