Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „HEADEX“

Telia kviečia prisijungti logistikos darbuotoją! Standartinis darbo grafikas!

900-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „HEADEX“

Darbo pobūdis

Mūsų klientas - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui, ieško naujų komandos narių!

  • užsakymų vykdymas (siuntų formavimas per kurjerius);
  • įrangos priėmimas ir pakavimas;
  • įrangos duomenų administravimas apskaitos sistemoje.

Darbo grafikas: I-V, 7:00 - 16:00 val.

Reikalavimai

  • kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office, Excel);
  • mokėjimas dirbti kompiuteriu (Windows);
  • geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • orientacija į rezultatą;
  • kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • bazinės anglų kalbos žinios.

  • darbą lyderiaujančioje įmonėje su galimybe kilti karjeros laiptais;
  • galimybę apsimokyti ir įgyti naujų profesinių gebėjimų;
  • priedus prie atlyginimo už rezultatą;
  • lanksčias darbo sąlygas;
  • papildomus sveikatos bei nelaimingų atsitikimų draudimus;
  • asmeninį ir profesinį augimą;
  • draugišką komandą su profesionaliais ir paslaugiais kolegomis;
  • nuolaidas „Telia“ paslaugoms ir įrangai.

Susidomėjai? Susisiek: .

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Telia Lietuva“ – visa ko tinklas, siūlantis telekomunikacijų, IT ir TV paslaugas iš vienų rankų, siekiant suteikti geresnę patirtį verslui ir visuomenei. Su „Telia“ – karjeros galimybės neribotos. Šiandien mūsų komandą Lietuvoje sudaro daugiau nei 2 tūkst. specialistų, užimančių net 520 unikalių darbo pozicijų įvairiuose padaliniuose nuo IT paslaugų valdymo, duomenų analitikos, pardavimų, finansų iki klientų aptarnavimo ar skaitmeninių kanalų vystymo.

Siūlome jums galimybę dirbti su didelio masto unikaliais projektais, aukščiausio lygio vadovais bei auginti savo kompetencijas vienoje didžiausių kompanijų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Mūsų prioritetas – aukšta vidinė įmonės kultūra, todėl nuolat investuojame į darbuotojų augimą ir tobulėjimą, emocinę sveikatą, finansinę ateitį bei darbo aplinkos gerinimą.

Prisijunkite prie tarptautinės komandos ir atraskite savo kelią „Telia“ galimybių namuose.
informacija apie UAB „Headex“
1679 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
2354
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1327 €
25% uždirba 1327-1543 €
25% uždirba 1543-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €