Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Botanika“

Teritorijų ir želdynų projektuotojas (-a)

2104-2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Botanika“

Darbo pobūdis

Ieškome entuziastingo, bei kūrybingo žmogaus komandos pastiprinimui, rengiant aplinkos apželdinimo planus.
Tikimės, kad naujasis komandos narys gebės atlikti:
  • Esamos situacijos analizę (kliento poreikių įvertinimą, sklypo privalumų ir trūkumų nustatymą);
  • Stiliaus parinkimą;
  • Funkcinių zonų nustatymą proporcingą elementų išdėstymą sklype;
  • Sklypo kompozicijų planavimą (vejos forma, takų linijos, vizualiniai sprendimai);
  • Augalų parinkimą;
  • Architektūrinių elementų derinimą, vandens, apšvietimo, meno kūrinių;
  • Projekto vizualizaciją.
  • Darbų apimčių, augalų, medžiagų, mechanizmų sąnaudų skaičiavimą pagal projektus/užsakovo poreikius;
  • Sąmatų sudarymą;

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas kraštovaizdžio ar želdynų dizaino srityje;
  • Ne mažesnė kaip 1 m. panašaus darbo patirtis;
  • Patirtis dirbant su A-CAD, Lumion, Scetchup, MS Office programomis;
  • Kūrybingumas ir originalumas būtų dideli privalumai;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, kruopštumas ir atidumas detalėms;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes Jums siūlome:

  • Savarankišką, atsakingą darbą, profesinio tobulėjimo galimybes, visas darbui reikalingas priemones;
  • Motyvuojantį ir turimus įgūdžius atitinkantį atlyginimą 1300 eurų iki 1500 eur “į rankas“.
  • Draugišką ir mylinčią savo darbą komandą;
  • Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

2104-2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis derybų objektas, priklauso nuo turimų įgūdžių ir kvalifikacijos.

Visi mes gyvename dideliame sode...
Miestas, kiemas, architektūra ir gamta – visa tai matome kaip sodą, kuriam reikalingas žmogaus-sodininko rankų prisilietimas. Sodininkystė yra pašaukimas. Suprasti gamtą ir šiuolaikinius aplinkos tvarkymo poreikius – tokia yra sodininko misija.

Matyti, suprasti ir puoselėti.
Apibūdina Sodo Botanika veiklą. Profesionalų požiūrį į kiekvieną augalą ir visumą. Kiekviename darbe mums svarbiausia yra kokybė, estetika, darbo kultūra ir pasitikėjimas. Mes dalinamės ilgamete patirtimi, dėmesiu detalėms, įsiklausymu į kliento ir jo sodo poreikius.
informacija apie UAB „Botanika“
1
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2021 m.