Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ECOSERVICE grupė

Teritorijų priežiūros vadybininkas Kėdainiuose

700-900 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

UAB "Ecoservice projektai" Kėdainių mieste vykdo gatvių, kelkraščių ir kitų teritorijų mechanizuoto bei rankinio valymo paslaugas.
Šiuo metu išaugusiai darbuotojų komandai ieškome TERITORIJŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKO, kurio pagrindinės funkcijos bus:

  • priskirtos miesto teritorijos priežiūra ir įvertinimas, kur kokie teritorijų priežiūros darbai turi būti atlikti;
  • teritorijų priežiūros darbų organizavimas, paskirstymas darbuotojams, koordinavimas ir kontrolė;
  • technikos būklės įvertinimas, neprofesionalus pirminių gedimų priežasčių nustatymas, technikos remonto organizavimas;
  • darbo rezultatų analizė, reagavimas į skundus;
  • darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymas, sąskaitų išrašymas, ataskaitų rengimas;
  • darbuotojų darbo grafikų, darbų saugos administravimas, darbo rūbų išdavimas ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

  • bendrasis supratimas apie techniką (automobiliai, traktoriai);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kateg.), galimybė darbui naudoti asmeninį automobilį (jo eksploataciją kompensuojame);
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
  • darbų saugos taisyklių žinojimas (privalumas - darbų saugos pažymėjimas);
  • geri bendravimo įgūdžiai, organizaciniai gebėjimai;
  • atsakingumas, greita reakcija, orientacija į rezultatą.

Įmonė siūlo

  • nuo darbo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo ir ne darbo metu.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

UAB "Ecoservice projektai" yra Lietuvoje lyderiaujančios atliekų tvarkymo įmonių grupės ECOSERVICE įmonė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €