Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

TERMINUOTAM DARBUI DARBUOTOJAI INDŲ NURINKĖJAI SPALIO 5-8 IR 12 -13 DIENOMIS

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome skubiai indų nurinkėjų Lazdynuose nuo spalio 5-8 dienomis bei spalio 12-13 dienai.

Darbo laikai būtų tokie:

spalio 5, 6,7, 8 dienomis dirbama arba 8-16 val. arba nuo 11-18 val.

Spalio 12-13 d. dirbama nuo 8-18 val.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu : 86 968 1108

Reikalavimai

  • atsakingas požiūris į darbą;
  • darbštumas;
  • noras dirbti;
  • draugiškumas.

Mes jums siūlome

  • TERMINUOTĄ darbą;
  • labai draugišką kolektyvą;
  • pagarbus požiūris į darbuotojus.

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda