Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Esco Medical Technologies“

Tesstuotojas

900-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Esco Medical Technologies“

Darbo pobūdis

Medicininės įrangos, jos komponentų testavimas pagal jiems priskirtus
darniuosius standartus, technines sąlygas, darbo instrukcijas;
Susįjusių dokumentų pildymas, testavimo metu gautų rezultatų registravimas registruose (neatitikčių formos, testavimo raportai)
Tvarkos, apaskaitingumo užtikrinimas.
Sutestuotų gaminių paruošimas išsiuntimui (komplektavimas ir pakavimas)
Darbo instrukcijų, aprašų, kitų reikalingų dokumentų ruošimas

Reikalavimai darbuotojui

Reikalingas atidumas detalėms, nuoseklumas.
Reikalingos anglų kalbos žinios.
Elektronikos, elektrotechnikos pagrindai.
Tvarkingumas,
Tikimės kad darbuotojas bus mandagus ir gebantis bendrauti- įsilieti į kolektyvą.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

Medicininės ir laboratorinės įrangos projektavimas bei gamyba.
informacija apie UAB „Esco Medical Technologies“
3612 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2899 €
25% uždirba 2899-3472 €
25% uždirba 3472-4025 €
25% uždirba nuo 4025 €