Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „EnterNet“

Testuotojas / Testuotoja

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EnterNet“

Darbo pobūdis

Ieškome testuotojo (-os), kuris (-i) būtų atsakingas (-a) už projektų testavimą ir atitikimą įmonės kokybės standartams. Daugiau informacijos čia:

Reikalavimai darbuotojui

Savybės, be kurių negalėtum puikiai atlikti savo darbo:
  • testavimo metodologijų žinios;
  • testavimo scenarijų kūrimo patirtis;
  • gebėjimas dirbti su keliais projektais vienu metu;
  • noras kasdien tobulėti;
  • noras ir mokėjimas dirbti komandoje;
  • nuolatinis domėjimasis IT sritimi bei tendencijomis;
  • noras kasdien sukurti ką nors, kuo didžiuotųsi klientas, mes ir Tu pats (-i)

  • darbą profesionalioje, modernioje ir jaunatviškoje IT įmonėje;
  • jaukią darbo aplinką moderniame ofise Vilniuje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbo užmokestį, kuris atitinka tavo sugebėjimus ir lūkesčius;
  • papildomus priedus už puikias idėjas ir papildomai pasiektus rezultatus;
  • įdomų darbą, kuriame kasdien gali išmokti, sužinoti ar sukurti ką nors naujo.

Tai yra darbas prie perspektyvių Lietuvos ir tarptautinių projektų. Plečiama dabartinė IT komanda, todėl ieškome testuotojo (-os). Jei manai, kad šis darbas yra skirtas Tau, kviečiame pretenduoti!

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

UAB "EnterNet" veiklą vykdo nuo 2011 metų. Pagrindinės UAB "EnterNet" veiklos:

  • Internetinių svetainių kūrimas;
  • Elektroninių parduotuvių
  • Seo paslaugos;
kūrimas;
  • Web dizaino sprendimai;
  • Konsultacijos dėl IT verslo efektyvumui gerinti;
  • Tinklapių priežiūra

Plačiau