Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „DENTAL 3D“

TIEKIMO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DENTAL 3D“

Mūsų pasiūlymas

Dirbsite sėkmingos įmonių grupės tikrų profesionalų komandoje, įgysite daug naujų profesinių žinių vienoje reikalingiausių žmonėms sričių; turėsite galimybę nuolat gilinti savo žinias, įgyvendinti idėjas ir siekti ilgalaikės karjeros. Užtikrinsime profesionalų paruošimą darbui, patogias darbo sąlygas, Jūsų pastangų įvertinimą, sąžiningą atlyginimą ir priedus už darbo rezultatus. Aptarkime šį pasiūlymą išsamiai susitikimo metu - siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų bei atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Pareigos ir atsakomybės

Šiame darbe rūpinsitės nustatyto prekių likučio palaikymu sandėlyje, užsakysite reikiamus produktus, bendrausite su tiekėjais užsienyje, koordinuosite logistiką iš tiekėjų į mūsų sandėlį ir užsakytų prekių pristatymus klientams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje; spręsite kylančius klausimus su tiekėjais; analizuosite duomenis, paruošite veiklos ataskaitas. Esame apgalvoję ir dar įdomių užduočių, bet išsamiau apie tai – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad esate disciplinuotas, atsakingas žmogus, kuriuo galima pasitikėti. Siekiate rezultato, kruopščiai planuojate, profesionaliai bendraujate ir į darbines situacijas žiūrite pozityviai bei racionaliai. Anglų kalbos įgūdžių prireiks bendraujant daugiausia raštu su tiekėjais, o rusų kalbos įgūdžius vertintume kaip privalumą. Manome, kad panašaus darbo patirtis padės greičiau siekti rezultato.
Norėtumėte siekti karjeros stiprioje įmonių grupėje? Nedelskite, siųskite savo CV tiesiog dabar.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
atlyginimą peržiūrime ir atsižvelgiant į Jūsų kompetenciją bei pasiekimus - didiname.
UAB „DENTAL 3D“

UAB „DENTAL 3D“

UAB “Dental 3D” – jau daugiau, nei 16 metų sėkmingai veikianti įmonė, prekiaujanti aukščiausios kokybės, modernia įranga odontologijos kabinetams. Atstovaujame žinomiausius pasaulio gamintojus: “Medit”, “Zubler”, “Veltz”, “Creation Willo Geller”, “Tanaka”, “Exocad”, “Aidite”. Vadovaudamiesi laiko patikrintomis vertybėmis, sėkmingai vystome verslą ir esame vieni šios srities rinkos lyderių. Sužinokite apie mus daugiau internete: ;
;
Šiuo metu į komandą kviečiame naujokę (-ą) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „DENTAL 3D“
1666 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.

Jus taip pat gali sudominti: