Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Tiekimo ir atsargų valdymo vadovas

Nuo 6000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius, Vievis, Elektrėnai - CVbankas.lt klientas

Darbo pobūdis:

  • prekių atsargų valdymo ir likučių kontrolė
  • tiekimo grandies bei srautų analizės
  • prekių pardavimo prognozių sudarymas ir kontrolė
  • komandos darbų organizavimas
  • optimalaus atsargų valdymo ir tiekimo procesų tobulinimas
  • logistikos srautų, sandėliavimo poreikio, prekių išgabenimo organizavimo planavimas

Reikalavimai pozicijai:

  • aukštasis išsilavinimas (Logistikos, Vadybos, Ekonomikos srityje)
  • vadovaujamojo darbo patirtis bent 5 m.
  • gebėjimas vadovauti didelei komandai
  • tiekimo grandies veikimo principų išmanymas
  • geri darbo organizavimo bei laiko planavimo įgūdžiai
  • anglų kalba žodžiu ir raštu (rusų kalbos mokėjimas – privalumas)
  • optimalaus atsargų valdymo procesų išmanymas
  • analitinis mąstymas, įžvalgumas

Siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje
  • konkurencingą atlyginimą bei priedus nuo pasiektų rezultatų
  • papildomą sveikatos draudimą
  • darbui skirtą automobilį
  • nuolatinius mokymus
  • profesionalią komandą

Atlyginimas

Nuo 6000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

CVbankas.lt klientas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos ir patikimos įmonių grupės, kuri plečia savo veiklą ir ieško naujų komandos narių.