UAB „Daltra“

TIEKIMO IR UŽSAKYMŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Daltra“

Pasiūlymas Jums

Dirbsite sėkmingai augančioje, finansiškai stabilioje kompanijoje, turinčioje ilgalaikę patirtį ir nuolatinį siekį tobulėti. Mes - jaunų entuziastingų profesionalų komanda, vertinanti kiekvieno nuomonę. Žadame Jums patogias darbo sąlygas, subalansuotą darbo krūvį; mokymus ir sąžiningumą visose srityse - bendraujant, atlygio ir motyvacinės sistemos atžvilgiu.
Jei siekiate gilinti savo žinias ir gebėjimus sėkmingoje įmonėje, siųskite savo CV nedelsiant.

Atsakomybių sritis

Šiame darbe būsite atsakingas už savalaikį, kokybišką mūsų atstovaujamos produkcijos tiekimą į įmonės sandėlius ir pristatymo klientams organizavimą. Tam prireiks naudotis buh. apskaitos ir CRM programomis, bendrauti su klientais, tiekėjais, logistikos partneriais ir pardavimų vadybininkais. Turėsite užtikrinti sklandų prekių judėjimą, apskaitymą ir savalaikį klientų užsakymų pristatymą. Plačiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos panašaus darbo patirties ir aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą;

Puikiai dirbate kompiuteriu – reikalingos geros MS Excel žinios; mąstote logiškai, greitai, gebate analizuoti duomenis ir priimti tinkamus sprendimus;

Manome, kad svarbu dėmesys kliento lūkesčiams ir profesionalus bendravimas. Šiame darbe prireiks anglų k. įgūdžių, darbo CRM bei buh. apskaitos programa patirties, noro tobulėti ir gilinti savo žinias.

Susipažinkime – siųskite savo CV dabar!

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Taikoma motyvavimo sistema

UAB „Daltra“

UAB Daltra - profesionalų komanda jau beveik vienuolika metų tiekia statybinės technikos (buldozerių, ekskavatorių, krautuvų) atsargines detales ir priedus klientams Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Bendradarbiaujame su didžiausiomis kelių tiesimo, statybos, pramonės įmonėmis, technikos nuomos kompanijomis bei su mažesnėmis įmonėmis ir pavieniais technikos savininkais. Savo klientams visada užtikriname kokybę ir geriausius sprendimus, atitinkančius individualius kiekvieno poreikius. Mūsų misija - teikti išskirtinai kokybiškas paslaugas užtikrinant minimalias klientų prastovas. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje www.daltra.lt
informacija apie UAB „Daltra“
2288 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: