Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Tiekimo - logistikos asistentas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Lentvaris - UAB „LW group“

Darbo pobūdis:

  • Vežimo dokumentų rengimas, tikrinimas ir priskyrimas sistemoje;
  • Transporto vienetų sekimas ir ataskaitų rengimas;
  • Bendravimas su užsienio partneriais;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais;
  • Kiti su transporto vienetų planavimu ir tiekimu susiję darbai ir užduotys.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Projektų valdymo patirtis (privalumas);
  • Puikios anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Gebėjimo dirbti ne tik individualiai, bet ir komandoje.

Prisijungti prie mūsų verta, nes:

  • Esame tarptautinėje rinkoje veikianti įmonė, o mūsų klientų ir partnerių ratas apima visą pasaulį;
  • Tavęs laukia palaikanti, daugiakultūrinė profesionalų komanda, kurioje savo kompetencijas tobulinsi ir Tu.

Siūlome gausų papildomų naudų paketą:
  • 13-ą atlyginimą ir kitas premijas svarbiomis asmeninėmis progomis;
  • Sveikatos draudimą;
  • Pramogas kartu: komandos susibūrimus, vidinius renginius ir šventes Lietuvoje bei užsienyje;
  • Laisvą dieną gimtadienio proga;
  • Dovanas – gimtadienio, Kalėdų, studijų baigimo proga;
  • Užkandžius ir vaisius biure kiekvieną dieną;
  • Premijas už sėkmingas rekomendacijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo Tavo turimos patirties, turimų žinių ir t.t. Mokami motyvuojantys priedai už pasiektus rezultatus.

UAB „LW group“

„LW Group“ – žaliavų tiekimo grandinės sprendimus globaliu mastu teikianti tarptautinė įmonių grupė, kuriai priklauso bendrovės „LW Logistics“, „LW trans“, „LW containers“, „Vagon“ ir tarptautinė žaliavų prekybos įmonė „FE trade“. 2003 m. savo veiklą pradėjusi įmonių grupė sukūrė vieną pažangiausių žaliavų tiekimo paslaugų centrų pasaulyje, kuris ne tik siūlo tiekimo grandinės optimizavimo sprendimus, bet gabena bei prekiauja žaliavomis. Įmonių grupė vykdo veiklą beveik 60-yje šalių Azijoje, Pietų Amerikoje, Europoje. „LW Group“ yra įkūrusi padalinius Pietų Korėjoje, Kinijoje, Kazachstane, Turkijoje, Pakistane, Kolumbijoje. „LW Group“ įmonių grupėje iš viso dirba 110 specialistų.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (5)
informacija apie UAB „LW group“
3835 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.